Jērs

Jērs - jautājumi un diskusijas

Jēra ciskas gatavošana (9)
Kā pagatavot jēra cisku? Uzdāvināja man uz Jāņiem, nezinu ko iesākt?
Savāri garšvielas ar ķiplokiem,tikai bez etiķa.Sašpricē,nostādini 1 stundu,cep cepeškrāsnī 2 stundas,tas ir vis.Uz nākošo aiz pateicības uzaicināsi;00 http://receptes.lv/receptes/pildita-jera-ciska-alu-1/
Turpat ir vēl.
šāsļiku uztaisi,vai arīdzen iemarinē ar ar gašvielām un cepeškrāsnī,vēl labāk veselu uz ugunkura:) Nav negaršīga:) Ja cep cepeti, tad vajag iespeķot, lai nebūtu tik sausa [tas daudziem nepatīk]. iespeķot cepeti--nozīmē iedurstīt ķiplokus vai citas garšvielas ··· Jērs: Jēra ciskas gatavošana lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Jēra šašlika receptes (9)
Iesakiet kādu recepti jēra šašlika pagatavošanai.
Jēra šašliku gatavot man mācīja armēņu draugi...gardāku šašliku par to nav nācies baudīt!! viņu zelta likums ir nežēlot zaļumus - samarinēta gaļa ir burtiski zaļumiem pārkrauta.. Viņu īpašais garšaugs ir kindza (koriandra lapas), var izmantot arī baziliku.. Sāls, pipari, sīpoli un olīveļļa.. Un marinēt vismaz 6-8 stundas. monnaelisa...un nekāds etiķis, citrons utt!!!! marinaadi vajag:)sarkanviinu,siipolinjus,tome etu meerci:)chilli piparinjus,eljlju,saali,melnos piparus:)un vismaz 24h notureet marinaadee:) Vajag tikai labi daudz galjas, siipolus un daudz tomaatus. Un viss. pie monnaleasa teiktā vēl gribu piebilst ka der arī hmeli suneli(garšviela tāda) un protams nekāda etiķa!!!! Baziliku gan vēlams zaļu un labi daudz ..... sāls viet`aes gan pielieku vegetu:)) ··· Jērs: Jēra šašlika receptes lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kurjera darbs Vācijā (11)
Gribēju uzzināt kāda ir pieredze par kurjera darbu Vācijā? Varbūt kāds var pastāstīt par to visu sīkāk. Vai ir vērts uz turieni doties utt.
ES PATS TIKO NO TURIENES ESMU ATBRAUCIS UN DRIZ BRAUKSU ATPAKAL .MAV TIK SLIKTI KAA DAZ LABS TE RAKSTA .PIRMAIS IR GRIBET STRADAT SVESAA ZEMEE OTRAIS IELIETIES VINU VIDEE UN NEDAUDZ EKONOMET. nu 1200 eirus nopelnīsi. darbs jauniem cilvēkiem. Ne vienmēr pašnodarbinātais, ir daudz firmu, kuras piedāvā darbu tikai kā šoferim, maksājot nodokļus, dodot gan busu, gan degvielu.
Tikai atkarīgs no attālumiem un firmu izvietojuma maršutā. labi jāorientējas maršutos, navigācijā, bet pamatā jāpārzin labi reģions, jo par nokavētiem termiņiem bieži novelk soda naudas. tā kā nekā salda protams nav, bet ko var vēlēties ar B kat, ja var nopelnīt līdz 1300 euro neto?
Respektivi - uztaisis Tevi ka pashnodarbinatu , pats maksasi nodoklus apdroshinashanu un vel uz Tevi autinju uzrakstis, pats iresi dzivokl!!! Pats galvenais uzzini cik maksas par 1 pakas piegadi!!! Bet zelta darbs nav! Ja ceri baigo naudu sastradat tad diez vai!!! Pazistu cilvekus kas to ir darijushi un neteikshu ka priecigi!!! palasi diskusijas draugos, domubiedru grupa: Vacija, Germany, Deutschland nu nav tik traki ar to valodu. Cik tad ir tādu šoferu, kuri saprot vāciski? Ar laiku arī to var piešauties. kurjeri nereti izvadā pakas pa nakti, kad vispār neviena nav kam labrīt pateikt. Nu labi, noliktavā nedaudz vajag parunāt... ··· Jērs: Kurjera darbs Vācijā lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kas garšo sunītim? (21)
Manam staffordam, kā izrādās, garšo mandeles... :)`Īpaši neaizraujos, bet, ja ir pa rokai, uzcienāju. Kāda Jums ir pieredze mīluļu lutināšanā?
Man bija suns,kura vislielākais gardums bija baltmaize.Vienmēr speciāli viņam pirku kukulīti maizes.Ja ieraudzīja uz galda kaut šķēlīti,sēdēja un hipnotizēja ,kamēr kādam no mums neizturēja sirds un uzcienājām.Pat no gaļas atteicās dēļ baltmaizītes.Ceru,ka manam mīlūlim tajos medību laukos ir daudz,daudz baltmaizītes. Manam staffordam ļoti garšo pēdējais kumoss:))
Ēd ko gribi, vienmēr viņam kārojas tas pats:))
Siers! Brūnais ir gatavs izlīst no savas brūnās ādas, ja vien samana, ka kaut kur kāds ēd (vai grasās to darīt) sieru. Var 500 reižu virināt ledusskapi, lai izņemtu kaut ko - nav reakcijas. Ja tiks ņemts ārā siers - klāt kā nagla! Protams, ka tiek pacienāts. Ne jau ar kg dienā, bet sava šķēlīte tiek.:) mans ābolus no kokiem rauj un grauž :) Manai kaķenītei liellopa gaļiņa ir ikdiena! Norma, tā teikt! Bet sieriņi ""Kārums"" tiešām kārums! Garšo abām un parasti divatā to ēdam:))
Saldējums arī garšo!
··· Jērs: Kas garšo sunītim? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kucēns bez astes (4)
Plānoju iegādāties kucēnu (Krievu toiterjers). Skaists un mīłš bez gala, bet piedzimis bez astītes. Vai tas varētu norādīt uz kādām veselības problēmām?
Ja Tev patiik un tas buus tikai sirdij un nav domaats vaislai un izstaadeem-nem ciet.Ja juuti saubas-aiznes to briinumu pie vetaarsta-lai apskataas. Gauži zēl,ka tā...Astīte taču sunītim galvenais "ķermeņa valodas" instruments. Bet zinu dažus, kuriem tā vnk kupēta vēlāk - veselīgi suņuki. Vienlaik bija tojiem modē tā kupēšana, nu vairs nē. Vetaarstam noteikti jaaparaada. nekādu veselības problēmu nebūs-mili un priecājies par dzīvnieciņu. ··· Jērs: Kucēns bez astes lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Sunim (krievu tojterjers) lēkmes (11)
Man ir 2.gadus vecs krievu tojterjers,novembrī vinjam sākās lēkmes kas izpaudās kā reiboņi,nestabila gaita, siekalošanās, trīcēšana,njemot sunjuku rokās var sajust ka stīvs ķermenītis, kājas, bet adekvāts visu saprot, ...
Man liekas, ka: reiboņi,nestabila gaita, siekalošanās, trīcēšana šai sugai ir jau no dzimšanas. Suņiem mēdz būt arī epilepsija(krītamais)-radu sunītim ir-slimība izpaužās tieši tāpat kā cilvēkam; Varat vēl aizbraukt uz "Dzīvnieku veselības centru", Candera ielā, Rīgā. Tur strādā kompetenti vet.ārsti. Tā verētu būt epilepsija, manam taksim arī ir un izpaužas līdzīgi aprakstītajam, lēkmes uznāk kad tā teikt uz nervu pamata, tad nu cenšamies suņu pasargāt no visādiem emocionāliem satricinājumiem, arī pārmērīga prieka. Nav ko teikt, ja Jelgavā nelīdzēja, tad nu šaubos vai te kāds ir gudrāks! :( ··· Jērs: Sunim (krievu tojterjers) ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā pārvest Jorkšīras terjera kucēnu uz Baltkrieviju? (2)
kadi dokumenti man ir vajadzigi un atlaujas lai parvestu jorkshiras kucenu uz baltkrieviju,kur man javershas,kadas instances?
Daļu informācijas var saņemt šajā iestādē: Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010
Tālr.: (+371) 6 702 7240
Un daudziem jautājumiem par saistošo tēmu atbildēs:
PVD Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Tālrunis: 67095230.
Vispirms kucēnam obligātas potes+veselības pārbaude! ··· Jērs: Kā pārvest Jorkšīras ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā mazo toijterjeru iemācīt iet uz paladziņa? (4)
Lūdzu dodiet padomu ,kā lai pieradina mazo Toijterjeru iet nokārtoties uz paladziņu.(mums vēl nav visas potes un esam vēl 2 mēnešus mazi ,tāpēc vēl nevaram iet laukā). kad nopirkām ,saimniece teica ,kad iet uz paladziņu ,bet ...
Nu...visticamāk, ka pirms pilna pusgada tā arī nepieradināsi...jo masulis ir mazulis...viņš tāpat kā mazs bērns ne vienmēr jūt to vajadzību-līdz ar to-kur stāv, tu arī gadās....nav jēgas pērt-nesapratīs tik un tā...nav jēgas mērcēt tajā čurā...
neesmu dzirdējusi-ka māte gadu vecam bērnam bāž sejā piemīztās bikses, bet suņabērnu gan nekaunās tādējādi pārmācīt..
ar pacietību-nemest uzreiz ārā to piečurāto autiņu-lai mazulis saož...izvietot stratēģiski svarīgās vietās vairākus autiņus, par katru trāpījumu paslavēt, nest uz paladziņu katru reizi kad pabarots vai tikko pamodies...nu kkā tā.
Piekrītu Lovettai - ar pacietību. Nedrīkst klapēt suņabērnu - izaudzināsiet agresīvu kvankšķi, kurš visus apries un aprūks sabiedriskās vietās...Tojam piestāv būt mīlīgam, tas ir mīļdzīvnieks šā vārda tiešajā nozīmē, nevis sargsuns. Daudz ar viņu runājiet - ātri iemācās saprast gan tekstus, gan intonāciju, ļoti apdāvināti sunīši uz komunikāciju;) klāj tur, kur iepriekš pačurājis :)
6 mēneši čurāt istabā domāju ir par daudz, tas kā ar bērnu līdz 3 gadiem pamperos. kad varēs vest ārā, ved pēc iespējas biežāk sākumā kaut vai 5, 6 reizes dienā, pakāpeniski normalizēsies. bet to mēnesi jau var paciest ;)
Bērns ir bērns....man meitai mazā taksīte,lidz 6 mēn ta lieta misējās,pastaigā vien un pavaktē:) Un ir līdzeklis,ko uzpūt,ja ir tepiķis,bet ja cits segums.....saliec vairākas tās sedziņas,vienu paku nopirksi,izklāsi un būs OK!:) ··· Jērs: Kā mazo toijterjeru iemācīt ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Krievu toiterjers (9)
Jūsu pieredze, ar ko būtu jārēķinās šīs šķirnes īpašniekiem, t.i. kāds raksturs, cik bieži jāved ārā, cik bieži slimo, un cik ilgi tāds sīkaliņš vispār dzīvo?
nemaz nav taisnība, ka neko iemācīt nevar. Viegli apmācāmi, daudzi šīs šķirnes pārstāvju adžiliti skienam redzēti. Ja kucēns no laba pārojuma, izteiktu slimošanas noslieču nav.
Tāpat nemaz nav tāds somiņā tupētājs, gana aktīvs un skriet mīloš suns.
Mazo šķirņu sunīši parasti dzīvo ilgāk par lielajiem. Nekā personīga- dzīvo kamēr kāds uzkāpj virsū vai nokož kaimiņu kaķis! sunim, lai cik tas mazs vai liels būtu NAV jākārto savas dabiskās vajadzības iekštelpās. Tā ir saimnieku nolaidība un negribēšana tērēt laiku un darboties ar suni. Ja ņemat suni ar domu, kur šis mājās kakās, labāk suni neņemt. Sunim ir jāiet laukā, ja tam neatliek laika, suni ņemt nevajag, gauži vienalga cik lielu/mazu. Tad jau labāk čihu hu nekā krievu toys... tiem manl iekas pat iemācīt īsti neko nevar, vai arī manai paziņai tāds pajocīgs trāpījies. ··· Jērs: Krievu toiterjers lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kas tieši rada mājīguma sajūtu jūsu mājoklī? (24)
Vai tas ir tikai mājokļa iekārtojums? Varbūt tie ir mājdzīvnieki, vai mīļotais cilvēks.. Vārdu sakot, vai tās jums ir tikai lietas, jeb tomēr kas vairāk?
majas smarzha, garšigs ediens, kamiins, visadi nieki un sajutas. jo mazāk lietu, jo labāk un brīvāka sajūta Mans mājoklis atbilst ne gluži visām manām prasībām; man pietrūkst lieli, uz dienvidiem vērsti logi ar tik platām palodzēm, lai uz tām varētu gulēt ne tikai kaķis, bet es pati arī. Pārējo varu nodrošināt, un tas ir:
ļoti gaišs, neuzbāzīgu toņu telpu krāsojums vai tapsējums,
pienācīga apgaismojuma iespējas tumšajā laikā,
dzīvā uguns- kamīns, krāsnis, plīts (kas gan neizslēdz arī elektrisko cepeškrāsni un plīti), dīvānu, gultu, atpūtas krēslu augstums ne zemāks par 45 cm no grīdas,
patīkamu noskaņu gleznas,
vismaz viens murrājošs kaķis,
dzīvie augi- vislabāk kaut kas stīgojošs vai kupli ziedošs,
nekādu ļembastu un traucējošu trokšņu, drīkst būt klusināta mūzika bez visādiem bumsī,
dārzs, pagrabs un pašgatavots ēdiens,
un lai es vēl ilgi varu tādos apstākļos murrāties ar savu cienīto pie sāniem.
Pirmkārt jau lai pati telpa ir silta, gaiša un ar visām komunikācijām - ūdensapgādi, kanalizāciju, siltumapgādi, elektroapgādi, dīvāniņu tv arī murrājošs mincis ir svarīgs. Un lai nebūtu strīdu, kašķu. mans suns un manas lietas ··· Jērs: Kas tieši rada mājīguma ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu