Alkohols

Alkohols - jautājumi un diskusijas

Kā reāli iegūt alkoholu no kartupeliem, graudiem? (4)
ka reali iegut alkoholu no kartupeliem, graudiem
Pārdod kartupeļus - nopērc alkoholu. Dzen sulu un raudze :)No kartupeļiem jātaisa kartupeļu biezputra, no graudiem jācep maize, bet rauga baktērijas spirtā pārstrādā cukuru, nevis cieti! Var jau kartupeļos esošo cieti mēģināt novest līdz rūgšanas kondīcijai, kartupeļus sagriežot, sasaldējot, uzvārot un atdzesējot līdz 30grādiem.., bet priekš kam tā čakarēties ar negarantētiem rezultātiem, ja cukurs rūgst garantēti, un nosēdumu maz!?? Ja pēc būtības tad jābūt iemeslam šādu jautājumu uzdot. Ja vēlme iemācīties tecināt tad šādi ne jo ar cieti ir jāķēpājas un tas process ir smirdīgāks. Jāsāk ar pamatiem un vienkāršo cukurs ūdens raugs. Pat tikai ar šiem trīs komponentiem laba manta iznāk tikai retajam un arī nopietni piestrādājot. Ja vēlme vēl celt kvalitāti tad šāds jautājums te nebūtu jo sākumā jau būtu ievākta vajadzīgā infa. Lai nu kā bet ja jautājums nopietns tad raksti privāti un es pateikšu kur rakt. ··· Alkohols: Kā reāli iegūt alkoholu no... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kandžas receptes un tehnoloģijas (15)
Padalieties lūdzu ar kandžas (samagonkas) taisīšanas receptēm. ir vēlme un iespējas bet nav zināšanu. vectēvs tikai vienu recepti zin, vēlos vairāk izmēģināt, bet lūdzu tādas normālas receptes, cilvēki kas tiešām zin, lai sanāk tīrs un...
Ūdens, cukurs, raugs - tas ir mūsu draugs! Pirmā komenta recepte vislabākā, pārējais viss lieka ķēpa, jo rūgst jau tikai cukurs. Kādreiz reklāmās bija pārdošanā krieviju minispirtzavod, it kā pat Vācijas ražojuma vai pēc vācu tehnoloģijām, neatceros, atlika piebērt sastāvdaļas, ieliet ūdeni un apm. pēc nedēļas tīrs produkts, spirts, izpilēja kolbā. Esot bijis ne sliktāks par rūpnieciski iegūto. www.homedistiller.ru
:)
Receptes , aparāti , izejvielas ... :)))
kandzasaparati.lv
Manam sosedam ir drava, tas ar medu kaut ko ķīmiķo un dzen. Nav ne vaina. Ja nav rūpnieciski ražota aparāta, tad pirmā lieta - nekā lieka brāgā, tikai ūdenī izrūdzis pilnībā cukurs. punktsnr.2 - temperatūras režīms tvaicējot - nevajadzētu būt augstāk par 70-80 grādiem, ne vairāk. punktsnr.3 - tvaicēšanas traukam jābūt pietiekami lielam, šķidrums ne augstāk par 2/3, tvaika caurulīte no augstākā punkta. punktsnr4. - tvaika caurulīte ar slīpumu uz leju, ar pietiekami labu ūdens dzesēšanu, vislabāk no nerūsējošā tērauda, kas samērā gan problemātiski izgatavošanas ziņā. Vēl pirms dzesēšanas vajadzētu būt fūzeļa trauciņam - nelielam trauciņam, kurā varētu notecēt ūdens, kas iekļuvis caurulītē līdz ar spirta tvaikiem. Vēl pēc dzesētāja noderētu filtrs, teiksim, no Britas ūdens kannas. Gala produktam jādeg ar zilu liesmu, spirta koncentrācijai jābūt vismaz 70% ··· Alkohols: Kandžas receptes un tehnoloģijas lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Alus ar šņabi (18)
Vai alu ar šņabi ir veselīgi jaukt ?
mieži un rudzi tak ir veselīgi, ja maizē jauc, kampē šķidrumā nevar? ;) Dziļumbumba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lai "attīrītu" organismu- veselīgi! :ppp jaa.

vodka bez piva - denjgi na veter! :D ··· Alkohols: Alus ar šņabi lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kandžas tecināšana (18)
Vai dzīvoklī to var realizēt? Vai normatīvie akti paredz tādu darbību? Gribētu ražot ēēēē ... litrus 20 augstākā labuma kandžas nedēļā, ja viss būs labi, tad vajadzētu paplašināt ražošanu. Izejvielas, receptes ...
var dzīvoklī, tikai kaimiņi var sākt sūdzēties par smaku...tātad tecināšanas dienā uz otra riņķa jāvāra skābie kāposti, tas aromāts nomāc pirmo...:)) No pareizi izgatavotām un noregulētām iekārtām nekādas smakas neizdalās. Pilsētā nav iespējams,kaimiņi nodos,un visi sajutīs pa gabalu.
Bet kaut laukos dziļos,kur būsi viens,lai veicas!
Nu pagaidaam skjiet ka mums tieshama tirgo zem pashizmaksas to polshu ja pa briizhiem shur tur uz akcijama iet zem Ls 2 pa pusstopu ... Bet ilgi tas neturpinaasies un gan jau ka driiz meez pietuvosimies normalajam Eiropas liimenim kur pat visleetaakais shnjabi naaks pie Ls 4 puslitraa un tad jau ari iatmaksaasies majas razhot savaam vajadziibaam kaadus paaris litrus meenesii ! :) Dzīvoklī 20 litrus nedēļā izdzīt ir riskanti, pat ja kaimiņi draudzīgi. No 60 litriem brāgas var izdzīt 9 litrus produkta, paliek pāri 50 litri reti smakojoša šķidruma, kas jānolej kanalizācijā, smirdēs visa māja un kaimiņi būs pret :)
Normatīvie akti to aizliedz. Gulbenē ir doma atļaut, bet tikai privātmājā un arī licence jāizņem.
richs2 gan draugos, gan visos forumos jau sen zajeb, atvaainojos, apnicis ar saviem aparātiem - uzliec normālu cenu, tad bizness aizies :D
··· Alkohols: Kandžas tecināšana lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Labs brendijs (14)
Brendijs. Latvijā nopērkamais. Kādu jūs ieteiktu cilvēkam, kurš ir diezgan gardēdis, bet ne tik ļoti, lai pirktu pudeli par 100 latiem? Kādreiz bija neslikts kaut kāds no grieķu spirta Latvijā pildīts, bet tas bija sen un vairs...
Tad jau labaak konjaku vai daargu vodku. ...da jebkas, bet ne vienmeer... Peerc ko gribi, ik pa briidim zem iecieniitaas etikketes paraadaas nebaudaama zzampa... Respektiivi - viss, kas nav viltots:) Katram gardeedim ir atshkjiriigs garshas kaarpinju signaals, taadeelj, runaajot par brendiju, vinjam arii pudele par 100ls var likties meesls, ja tas dzeeriens nebuus vinja gaumee.Shaadaa gadiijumaa jaazin ljoti konkreeti, kam tad vinjsh dod priekshroku. Paskaties kaut kur pēc fundadora. Man te viņu paziņa no Rīgas atved regulāri. Saucas kaut kā Fundador de jerez, laikam. Ap 20/30 voblām maksā, bet žļurga pa pirmo. Da pārmēģini visus ar marķējumu V.S.O.P. ··· Alkohols: Labs brendijs lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kur nopirkt vīna raugu? (5)
Gribu drīzumā taisīt ābolu vīnu. Kur Rīgā ir nopērkams vīna raugs? Varbūt kādam ir pārdodama sulas spiede - tāda pamatīga, ar skrūvi? Un kaut kāds ābolu maļamais arī noderētu!:)
kas tas par viina raugu?? CIk zinu raugu liek, ja grib raudzeet kandzju. Viinam raugu nevajag, samalj aabolus, pieber cukuru un pielej uudeni un gaida
;)
Znač nezini, never, ir speciāls vīna raugs. Man te čomam ōme jau 40 gadus taisa mājas viņčikus... ultra laba lieta.

http://www.saimnieks.lv/index.php?obj=114&sub=4&detail=0&id=26
32

http://www.tef.lv/drinks/dictionary/article.php?id=2506651

(ja saitēs ir atstarpes, tad izņem)

Vīna raugu var nopirkt Rīgas centrāltirgus piena paviljonā, garšvielu kioskā. Rīgas rauga rūpnīcas kioskā.

Kad būs gatavs, dajoš noprobēt:)!
RIMI esmu pirkusi vīna raugu/vēl ir garšvielu veikals pie Teikas,tur noteikti to atradīsi.
Atceros ābolu vīnu,šašķebinā dūšu,jo laikam pa daudz to iedzeru,3.d sāpēja galva:)))
Neesi knauzeris, laukos var nopirkt gatavu ābolu sulu, svaigi spiestu un tas ir lēti, nebūs klapatas ar malšanu. Vīna raugu dabūsi ,, Aldarī" vai LB pameklē kādu paziņu no tā un raugs būs Tavs:) Bet vai āboli būs šogad nezinu gan, nevienu ābeli ziedam neredzēju:( ··· Alkohols: Kur nopirkt vīna raugu? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Alkohols relaksē? (65)
Cik daudz un cik bieži lietojat?
··· Alkohols: Alkohols relaksē? lasīt visu diskusiju (65 atbildes) –»
Artrīta ārstēšana - Metotreksāts un alkohols (6)
Man ir 26 gadi. Gadu lietoju Metotreksātu 2,5, un vsp neesmu lietojusi alkoholu. Ja ir kāzu pasākums un, ja nelielā daudzumā lietoju alkoholu, kādu kaitējumu tas var nodarīt manam organismam?
Ja Metotreksātu lieto 1x nedēļā, tad citā dienā neliela alkohola deva neko nenodarīs. Bet pareizāk būtu jautāt savam ārstam :) Beidz indēt sevi ar zālēm,alhoholu noteikti nē Esmu lasījusi ka artrītu, iespējams izraisa mikrobi - parazīti. http://thehealist.com/rheumatoid-arthritis-caused-amoeba-infection/ šeit var palasīt. Ir iespēja to ārstēt ar antibiotikām, lielām devām un ilgi. Lasīju, ka vīrietis, kas slimoja ar artrītu, kāpa Himalajos.
Es bez artrīta neuzkāptu.
Neklausies blēņas, ko te raksta...
Tev laikam baigi slikti, ka jau uz metotreksāta tik jaunu uzsēdinājuši, vot dakteri.
Artrītu nevar izārstēt, tik apslāpēt simptomus sāpes, ir arī citas zāles kuras nav tik kaitīgas kuņģim, tām pat instrukcijā rakstīts nelietot alkoholu.
Ir vēl tāda lapa kur palasīt tieši par artrītu http://www.topivesels.lv/lv/par-mani/
··· Alkohols: Artrīta ārstēšana -... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Alkoholisms kā slimība (48)
Gribu jautāt par alkoholismu kā slimību. Par laimi, tā nav man, bet labam paziņam. Žēl noskatīties, ko cilvēks ar sevi dara. Ir bijis kodēts n-tās reizes, bet ilgāk par 5 mēnešiem nespēj noturēties. Vai ir kāda metode, kas reāli nostrādā...
Tikai pasha alkoholikja rokaas ir tas, vai vinjsh tieshaam grib izaarsteeties.Pilniigi nekas neiedarbosies, ja vinjsh PATS nopietni neapnjemsies, nopieteni neriikosies.
Taadi paliidzeetaaji,bez pasha alkoholikja piekrrishanas, kljuust par liidzatkariigajiem.
Mans braalis ir alkoholikjis un NEKAS vinjam paliidzeet nevar, jo vinjsh uzskata, ka nav alkoholikjis.Savas gjimenes dziivi vinjsh ir padariijis par elli.Bet arii taa ir to cilveeku probleema.Es esmu pielikusi punktu shii sliiceeja glaabshanai.
Labi, ka meita pilngadiiga un vinjai ir iespeeja dziivot atsevishkji.
Pazīstu dažus ,kas atmetuši un daudzus,kas ir alkoholiķi.Visi kā viens-tie,kas atmetuši-ir teikuši,ka visgrūtāk bija atzīt,ka viņi ir alkoholiķi un apjaust,ko nodarījuši saviem tuvajiem.kamēr cilvēks nenonāk pie šādas atklāsmes,nav vērts dēļ viņa nervus bendēt,žēlot un pašai kļūt līdzatkarīgai.Pašam jāgrib. Kaut ko tādu gaidīju.
Ja kāds lieto alkoholu kaut reizi gadā (desmit gados)viņš ir alkohola lietotājs(alkoholiķis).Kaut kāda klasifikācija šeit ir bezjēdzīga;kurš biežāk ,kurš retāk.Ja kāds lieto uzturā gaļu,tad viņš nav veģetārietis,kaut ēstu gaļu reizi gadā. Kas te nesaprotams.:))
Alkoholisms-taa ir slimiba,,,(jutu un vientulibas),atkariiba kas paliek uz muuzu...to var tikai apaarsteet,...Tas ir tad kad tu vairs nevari kontroleet savu dzivi un vaino tajaa visus paareejos. Arstesana-to nevar izdarit bez pasa velmes,kaut vismazakaas.Istenibaa jau alkoholikim var palidzet tikai alkoholikis kurs vairs nedzer un ir veicis atveselosanaas procesu un daloties savaa pieredzee...Ja ir veeleesanaas tad informacija ir internetaa www.aa.org.lv Ai,kā gribas piekrist Plānprātiņa sacītajam!!!
-Vot,nezkāpēc,kas saistīts ar alkoholu,mēs cenšamies *sadalīt* grupiņās-tas lieto daudz,tas vēl daudzāk...utt.,bet ja runājam ,teiksim,par narkomāniem-ja reiz lieto-tātad narkomāns un PUNKTS!-un mēs tak nesakām pusPederasts,jo skaidrs ir viens-pederast ir pederasts,lai cik reizes gadā šis to darītu,tātad-Dzērājs ir Dzērājs un Āmen!:)
...........................
Es tiem dzēroņiem pa velti dzert dotu,lai nekropļo līdzcilvēkus-oHo pilns ar dzērājvīru sakropļotām dvēselītēm-viņas var atpazīt pēc *riešanas*-ielec te-norejās un turpina šrubīt māju,jo mājās riet bail-pa acēm tak dabūs,bet te-vēsā mierā-rej un rej un tādas pat bēdusagrauztās piebalso-dažbrīd riktīgs ansambelis sanāk!Skumji!!!
··· Alkohols: Alkoholisms kā slimība lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Kāpēc citi reibst atrak, ja dzer? (8)
Sveiki! Ka jums ir-vai atri reibstat no allo un kpc dazi var maz, citi reibst 3-4 x mazak?
Gudri cilvēki tikai izliekas ka dzer. Pilnām glāzēm lok tikai lumpeņi. ..šķiet ,ka sievietes vairāk dzer tāpēc ,ka Tev maciņš tukšojas viņām dzeramo pērkot...:)))) Citi var izdzert daudz, jo vinji ir alkoholikji, citi maz, jo vinji alkoholu lieto varbuut reizi gadaa, plus veel atkariigs no svara kategorijas, logiski sievieteem reibst aatraak nekaa viiriesjiem, vismaz paarsvaraa gadijumu. Nu pag, lielākoties viss ir atkarīgs no tā vai Tu dzer jautrībai, jeb lai pielietu acis un fiksāk noplīstu?
Man piemēram lai jautrībai pietiktu ar 300gr stiprā alkohola, bet lai nonāktu līdz kondīdcijai bez 0,7L vienam nav ko iesākt, vairāk gan īpaši necenšos ņemt iekšā, jo tad ari pašsajūta nav diez cik feina. Bet vai tamdēļ sauktu sevi par alkoholiķi, drīzāk "malopjuščij" (vsjo pjot, i vsjo malo :D )
Pie iepriekšminētā-mazāk reibst arī tie, kas uzkož. It īpaši treknu ēdienu.:) ··· Alkohols: Kāpēc citi reibst atrak, ja... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu