Kā lietot alkoholu "saprāta robežās" ?

Nav taču vairs noslēpums, ka alkohols cilvēka organismā iedarbojas kā inde un reibonis iestājas organisma saindēšanās rezultātā.... tad kā var lietot indi SAPRĀTA robežās... Saprotu ka lietot indi ir neprāts. Nelielās devās žurku inde Arsēns arī vispirms radīs reiboni....Saprāta robežās, tas būtu - nesaprotot, ko dara. Vai tiešām saprotot ? Vai varbūt cilvēka saprātam nav noteiktu robežu ? Tāpēc jau tiek izgudrotas arvien jaunas narkotikas, lai kādam "saprāta robežās" radītu eiforiju. Tikai šis "saprāts" ar katru reizi tiek atņemts un rodas atkarība ( neskatoties uz saprātu) no šīs indes .... līdz neprātam. Prozit !

riebekle    16 Viss ir labs, kas ar mēru. Arī zāles ir inde. Un cukurs ir inde. Un sāls ir inde. Labu apetīti. :)

Floriana    3 Vienmēr saku, pamēģini un tad runā!

Spoguliitis  2 3 Nepareizi secinaajumi. Un paarspiileeti.

lieliskaisvir  1   Nu ko, tātad lai lietotu indi ir jāpasaka veselajam saprātam ka tā nav inde, jāpiemāna un uz priekšu, lieto cik gribi, kamēr prātiņš atslēdzas, vai aiziet pastaigāties, līdz narkoloģiskajam dispancerim aizsist rindu.

C_hloe  2 5 Dzīve ir tikai ceļš uz nāvi
Kad jau, tad jau )))

DanaL    9 Kaukāzā pat bērni izdzer pa glāzei vīna. Un dzīvo ilgi un laimīgi. Vidēji ilgāk nekā valstīs ar citādām alkohola lietošanas tradīcijām.

fargo    5 alkoholu var/drīkst lietot. un - jā, saprāta robežās, t.i. ar mēru. nevar ar mēru, tad nē. nesaprot, kas ir saprāta robežas, neko darīt.

lieliskaisvir  1   Hloja dzīve nav ceļš uz nāvi...

inito4ka    1 ...ir gan! vai nu veseli,vai slimi,mēs visi mirsim :D

raima      Kas, kur veicis pētījumu, kā arī mazās devās alkohols uz cilvēka organismu iedarbojas kā inde?
Ne vienmēr reibonis ir saindēšanās rezultāts.

janka42  1 2 00:18
Tu maldies mēs nemirsim..bet dzïvosim tālāk...jautājums tikai KUR!?

drufulis    5 Saprāta robežās to arī nozīmē, dzert tā lai nepaliktu par pērtiķi un nesāktu attiecīgi uzvesties. Inde ir praktiski viss kas ir tev apkārt, pat skābeklis ko tu elpo, tīrā veidā tevi piebeigtu.

inaralaima  1 1 Mana saprāta robeža ir šampānieša pudele gadā.

Ziids    2 nakts murgi ???? Saprāta robežas, manuprāt, normāļs apzīmējums... ja cilvēks iedzer, bet nepiedzerās, tikai tik cik asinsritei un tā pat vien, zin savu personīgo robežu, vai robežu pat nevajag zināt, jo pēc , piemēram, vienas glāzes vīna, otru neprasās... ja nepaliek neadekvāts, utt.. tad viss ir kārtībā..

Gojko    8 Vieni atturībnieki novākušies. Nav ar ko iekapāt.

LIGLA    1 Pavisam vienkārši -cik kuram saprāta -tas tā arī lieto.Es jau sen neticu šim apgalvojumam ,jo esmu nonākusi pie secinājuma ,ka reizēm arī spogulis katram rada savādāk.

gertrude    3 Gojko, priekā!
kā esot teicis Arvīds Grigulis, kad par viņu saņemta sūdzība partijas komitejā:,,esmu dzēris, dzeru un dzeršu, salātos neesmu gulējis, neguļu un negulēšu.´´

coldlands  2   Daudziem alko lietotājiem nemaz rosolā nav jāguļ, tāpat baisi izskatas.

anna1964    2 Saprāta robežās būtu dzert ar prātu.Lasīju,ka smadzenes izdala laimes hormonus,kuru izdalīšanos ari stimulē alkohols.Nedzērājs protams atrod citus veidus,ka radīt sev labsajūtu.Tomēr nesaskatu nekādu ļaunumu ,ja alkohols tiek lietots"saprāta robežās".Tas ir kontrolējot savu uzvedību.Arī ēdiens un sports,un jeb kas cits var kaitēt.Vienkārši visu vajag ar mēru

_Krasula_      Reibt var arī no lilijām vāzē, ievziediem mežmalā un lakstīgalu dziesmām. Varbūt tik daudz, lai reibtu, bet pavisam nenoreibtu?
"Vīriešiem pieļaujamā optimālā dienas deva ir trīs četras alkohola vienības, sievietēm – divas līdz trīs. Tomēr tas nenozīmē, ka mierīgi un bez jebkāda riska var baudīt tādu daudzumu katru dienu.
Ne sievietei, ne vīrietim nevajadzētu pārsniegt maksimālo dienas devu – piecas vienības.
Ieteicamais nedēļas limits ir 22 vienības vīriešiem un 12 vienības sievietēm.
Vajadzētu atturēties no alkohola lietošanas vismaz trīs dienas nedēļā.
Par vienu alkohola vienību tiek uzskatīti desmit mililitri tīra (100%) alkohola (etanola). Tas ir daudzums, ko vesels pieauguša cilvēka organisms pārstrādā stundas laikā."/http://www.atbildigi.lv/lv/lasamviela/alkohola-vienibas/alkohola-vienibas-jeb-devas/
Kaut kā tā...

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu