Vista

Vista - jautājumi un diskusijas

Marināde vistas šašlikam (11)
Nu tā... Visi zin ka tuvojās ļīīigo..ļīīgooo.. kad lielākā daļa sēdēs arā, ēdis pusjēlu, lietū izmirkušu gaļu un dzers vakardienas atšālejušos aliņu ar peldošu beņčiku, tad tā, kas var ieteikt kādu marinādi ...
apelsinos ari ir baigi garshiigi :))) un medu ..un aluu ... :)
tak dajebkur var iebazt :)))
vistai pievievieno citronus sagrieztus ar visu mizu, sāli, cukuru, piparus, zaļumus bez skaita, tai skaitā- nātru lapas, piparmētras, kalmju kātiņus(baltos, tos kas zem ūdens) un visu ko citu sirds kāro- tā galvenā FIŠKA ir - kārtīgi stingri gaļa jāmīca, jāmassē, labu laiku, tā lai atdodas sulas, tā mīcīšana attiecas uz jebkuru gaļu, var arī likt traukā ar vāku un kratīt(pasmagi ir, bet pēc tam rezultāti ir satriecoši- ciemiņi teiks ka šitik mīkstu šašliciņu nav baudījuši..... galvenais massēt gaļu Ananāsu sula ar sojas mērci. Proporcijas uz izjūtu, sāls jau ir sojas mērcē, no ananāsiem skābums un saldums. Sarkanie pipari piestāv vistai, ķiploki...
Marinē pļāpājot ar viesiem, kad pēc 1/2 stundas iesilušas ogles, var jau sākt:) Tas būs tāds tumši brūns pasākums:)
Vistai bija laba medus marināde - sojas mērce,medus, kiploks, melnie pipari un citrona sula laika... cik un kā vairs neatceros, bet vistu maksimums vajadzēja turēt 2 stundas. ··· Vista: Marināde vistas šašlikam lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vai vistas var ganīt ar elektrisko ganu? (12)
es te mokos ar savām vistām:) jautājums tāds - vai vistas var ganīt ar elektrisko ganu? zosīm tas bija ideāli. a vistas varbūt par dumju?
Šis ir mans mīļākais jautājums no PA. :)
Bučas vistiņām...un lai nedabū pa nagiem.
http://www.backyardchickens.com
nu šeitam cilvēki dalās pieredzē par vistu ganīšanu elektriskā ganā.
p.s. bet pēc mana skatījuma - gana nopietna uzparikte (un noteikti ne-lēta). Varbūt ir vērts padomāt par stacionāru aploku izveidošanu.
nelīdz, zemenes pogāja vienu gadu nost vistas, aspvilku ar DeLavelu šīm ne silts ne aukst bija. bet nabaga kaķītim kas no pelītēm nāca pa taisno caur zemeņu dobi brēciens bija liels.
tātad, vistām ir bieza spalva, un kājas ir zvīņainas un strāva cauri nesit, bet ja pa knābi dabū, tad gan viņas sajūt.
Vistas gana gailis,vajadzēja zināt.Ja ir divi gaiļi,tiek ganītas sevišķi rūpīgi.Mazohismu jau nevajag pret vistām izvērst,vismaz viņām lai tiek. vistas un gaili gana zoss.visu baru gana un sargaa tiitars. ··· Vista: Vai vistas var ganīt ar ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
http://www.minizoosalmini.lv/?mid=6&smid=12&aid=62 Vistas sāk dēt, tad kad vinām nopērk gaili... 7-8; bet ne agraak par martu. Tik veca diskusija,,ka vistas sen apestas,,un perles pardotas,, Vistas sāk dēt aptuveni 6 mēnešu vecumā. ··· Vista: Cik mēnešos pērļu vistas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Vistu kaites (7)
bija nesen pirktas vistas, tagad vistām līp ciet acis, deguns burbuļo, šķauda, bija viena tagad jau puse kūts. Nezinu kas par lietu. Šitās lietas var kaitēt arī cilvēkiem?
Tas ir infekciozais bronhits, zāles var nopirkt vetaptieka un pieliet dzeramajam ūdenim. sasaldēšanās vai no barības, ja dod pelējušu, var saslimt
jāattīra kājas jo aiz zvīņām ir kaitēkļi
jābūt tīrai kūtij, nedrīkst būt mitrums
spalvas jāpārbauda jo var būt spalvu ērces utt
Tāpēc katrā reģionā, pilsētā ir PVD, kur var pēc padoma vērsties. Bez jokiem - izklausās ĻOTI NOPIETNI!!!
Šoreiz bez jokiem un sarkasma, pirmdien pēc padomā pie profesionāla speciālista,ar steigu ir jāveic analīzes!
Vai Bibine ir tik traki.agrāk šādas pazīmes arī bija novērotas.Esmu putnkopības speciāliste.Nevajag celt paniku nepamatoti. Kas kuram traki, bet ja vakar bija slima viena vista un šodien jau puse kūts - tad normāli domājoši cilvēki meklētu profesionālu atbildi uz jautājumu.
Nosauktie sindromi, it īpaši ŠĶAUDĪŠANA, izdaļījumi no DEGUNA tās straujā izplatība starp putniem - NEKO LABU neliecina! Šā vai tā, bet to ierosinātājs ir kāds vīruss, baktērija. Stiprākie putni paliek dzīvi, bet ir nēsātāji, bet vārgie nomirst.
Ja putnu saimnieki putnu slimošanu uztver par normu - tad tā ir vienkārši bezatbildība, kurai nav nekāda attaisnojuma. Man personīgi būtu vienalga, ka "tādiem" visi putni aizlido debesīs, bet kāpēc no šādiem bezatbildīgiem "putnmīļiem" būtu jācieš citiem? Vazājas riņķī pa pasauli un tos baciļus sēj kur pagadās!
Bezatbildība pret putniem!
Bezatbildība pret citiem putnkopējiem!
··· Vista: Vistu kaites lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Pie kādas temperatūras jāperina pērļu vistiņas? (3)
man uzdāvāja pērļu vistu oliņas un man ir pieejams inkubators, pie kādas temperatūras olas jāperē?
Jāperē pēc pērļu vistas temperatūras. Tā ka jāmēra t sākumam vistai. Laiku pa laikam tā nokāp, lai aizietu savās darīšanās, to arī vajag ievērot. ...dom, ka nekas briesmiigs nenotiks, ja uzgrieziis, kauč kādu standarta temperatuuru-- vista taču ar var izperināt zoss olu... ;) http://gribeni.lv/126-perlu-vistas/
http://m.la.lv/perlvistas/
··· Vista: Pie kādas temperatūras ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
pērļu vistas (12)
Man uzdāvināja pērļu vistu un gailīti. viss jau būtu ok, ja šis neapbižotu parastās vistas un gaili kas pie manis dzīvo jau 2 mēneši. Pērles ieņēmušas augstāko laktu ( kur parasti gulēja gailis) un mājiņā, ja ieiet ...
Ar pērļvistām tā ir. Samierinies:) Manai krustmātei ir tieši tāpat - tās kūtī ir galvenās:) Bez tam viņām ir skaļas balsis un tās mīl arī palidot...Māsīca vienmēr mājās pagalmā brauc ļoti piesardzīgi, jo nekad nevar zināt, kad kāds putns pēkšņi nelidos pāri ceļam.....:) dzīvnieki paši nodibina hierarhiju pēc savas saprašanas. Mums laukos pērļu vistu saime dzīvoja atsevišķi no parastajām vistām,jo mazais gailis bija dikti nešpetns,un kāvās nepārtraukti! :) Iesaku atsevišķu mītni pērlēm, ja nav atradušas kopīgu draudzīgu valodu ar vietējām. vistas buļjons lietas sakārtotu;)) ··· Vista: pērļu vistas lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Portatīvais ar Windows Vista - pazuduši faili pie ieslēgšanās (6)
Izládéjás dators un izslédzás. Ieslédzu uzládét nav redzama info visi faili kaut kur , vai ir iespéjams atgút failus ?
kad dators tiek ieslēgts, konkrēti ko tu redzi(kādi uzraksti, logi), kāda info nav redzama? saproti, "lec lodziņš" ar to ir par maz pat minējumiem. vajag vismaz kaut kādu tekstu vai konkretāku aprakstu.

tad jau labi, ka viss ok tagad.
Windows Vista ir ļoti neizdevies produkts, kuru pats Microsoft ātri aizvietoja ar citu. Bet ja nebūtu vistas, nebūtu zelta olas Windows 7. Vistas atbalsts beidzās 2012. gadā, bet XP tikai 2014 beigās un WIN7 beigsies 2020. gadā! PS jau tuvojas Windows 10 būs pēc 20 dienām! sakaopee savus failus flashkaa, vai aareejaa H.Drivee. Kameer nav par veelu. Un tiec vallaa no taas vistas ASAP.
Aiznnemies no pazinnas WIN7 orgginaalo disku, ielaadee,apdeito driverus , nopeerc par 15$ WIN nummuru, aktivee WIN7. Aizmirsti probleemas.Es veel ieliktu , kaut nelielu, SSD HD jaunu.Jo iespeejams, ka orgginaalais HD irst nost.
Vai, veel labaak, iedot kaadam , kas to vissu izdaris.
··· Vista: Portatīvais ar Windows Vista - ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu