Krējums

Krējums - jautājumi un diskusijas

20% skābais krējums, kas tas ir? (14)
Nopirku 500 g trauciņā un lai pa nedēļu nesamaitājas, ieliku saldētavā. Atkausēts bija sadalījies frakcijās, tanī šķidrumā 20% bija nevis sviests bet kaut kas līdzīgs biezpienam. Vai to produktu var saukt par krējumu? Nu ...
🤔praktiskais latvietis....
Vai krējums jāliek saldētavā???
"Skābais krējums, saldais krējums, jogurts un vārītais krēms vienkārši saslāņojas, kad tiek sasaldēts, tāpēc iesakām tos saglabāt tālāk no saldētavas." Tirgū esot govs piens, tā vismaz apgalvo tirgotāji, garša vsp. atšķiras no pudeļnieka, bet ar tāda, savādāka. Vsp. govij no govs arī garša var atšķirties. Nav dzirdēts, ka krējums pēc padzīvošanas -18C saldētavā pārtop sviestā. Krējums ar 20% piena tauku sastāvu ir tikai liesāks krējums ar bagātīgu olbaltumvielu un ūdens sastāvu Kā jau visi piena produkti - no piena pulvera taisīts .... ··· Krējums: 20% skābais krējums, kas tas ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Krējuma izstrādājumi vien.kurā veikalā var nopirkt tīru krējumu? (15)
Skaties kur gribi izstrādājumi vien.a kur tad krējums?
Jāmeklē ir "Talsu krējums", "Dundagas", "Elpas" Kā tad nav ? Šodien pat nopirku. Pat izvēle bija - 15, 20 , 25, 35 %.. Un dažādu pienotavu ražojumi.. Protams jāskatās nevar tā būt, ka nav krejuma. hmmmm..tiem 15,20,25% lliels daudzums klāt modificētās cietes.cik atceros,krējumu nokrejoja no pilnpiena separatorē un neko klāt nelika,-karote stāvēja,un arī svietu no tāda kūla. ja vajag-var pats ūdeni uc drazu pielikt, nevis par bargu naudu pirktu ūdeni piešautu no krāna.
laukos vēl var-no kaimiņa.
separatorā/ja pareizi atceros to mašinu,ko grieza,un griežot augšpusē esošais krējums tika atdalīts un atdalīts no pārējā piena. to pārējo-vājpienu, deva suķiem,govīm,paši arī padzērās,ja bija luste,-raudzēts vasarā bija superīgs/. ··· Krējums: Krējuma izstrādājumi ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Cik gramu krējuma ir glāzē? (11)
Gribu izcept kūku kuras sastāvā ir 4 glāzes krējuma. Jautājums tāds - cik tas ir gramos:))) Glāzes man nav un nevaru arī nekur atrast i-netā:) Milti ir 160g, bet krējums cik varētu būt?
Masiļūne Ņ., Pasopa A. "Latviešu ēdieni"
skābs krējums
glāze 250cm3 (graņonka) - 250 g,
ēdamkarote - 25 g,
tējkarote - 5 g.
:))200gr... Normāli 4 glāzes ir viens litrs. Taču priekš 160 g miltu izskatās baigi daudz. Nē, mani ieprien... te bija jautājums par sieviešloģiku, tak etamais piermērs ira skaists tīrradnis.
Es saprotu, ja prasa, "cik sver viens kubikcentimets rīsu". To var saprast. Bet...
Labi, 250mililitru glāze krējuma svērs aptuveni tik pat gramus, jo būs lielāks tilpums, jo svars krējumam atšķirsies uz viegluma pusi.
Ir ok?:)
Vienā glāzē 200 gr ūdens. Cik atšķiras krējuma blīvums no ūdens blīvuma var pagudrot, teiksim ja nav tik trekns kā laukos paštaisītais, tad tas pats vien būs. Domāju, ka nekļudīsies. ··· Krējums: Cik gramu krējuma ir glāzē? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu