Jāņogas

Jāņogas - jautājumi un diskusijas

Sarkanās jāņogas, receptes (15)
Ui, nju padalieties, virtuves expert/es /ti, ko vēl bez želejas un sulas var tādu feinu uzvērpt no sarkanajām jāņogām?:)
Jāņogas šogad savārīju ar avenēm - garšo pēc avenēm.
Savārīju ar upenēm - arī interesanta garša, bet zaudē skaisto sarkano krāsu.
Varianti ir, ja ir kas ēd, variēt var bezgalīgi.
sula(sīrups). gana garda atšķaidot to ar gāzēto minerālūdeni sablenderēju ar nedaudz cukura un saldētava iekšā. šogad pirmo reizi savārīju pikanto jāņogu zapti-savārīju jāņogas, pievienoju ķiplokus,krustnagliņas,sāli,piparus,paprikas granulas ,tad nokāsu un sulā vēl iemaisīju ievārījuma cukuru,lai saželē. Rezultāts mani ļoti iepriecināja,ar gaļu lieliski! Vajag tik eksperimentēt! Kaukur ir arī jāņogu kečupa receptes. ··· Jāņogas: Sarkanās jāņogas, receptes lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Jāņogu un upeņu krūmu pavairošana (7)
Skatos, pamatā jāņogu un upeņu krūmu pavairošanai izmanto spraudeņus, kas pierakti (vai griezti) rudenī. Bet kā ir ar pavasarī nogrieztiem zariņiem, kuri vāzē izdzinuši saknes, tos var pārstādīt dārzā, tie ar laiku ...
droši stādi, jaunā mēnesī... tas ir tagad... Labi būs! Kamēr kārtīgi apsakņojas,vēlams uzlikt noēnotu burciņu-lai neiekalst... Ja pasākums nav vairumā un nav steidzīgs, tad vislabāk ir pieliekt zaru un ļaut izveidoties labai sakņu sistēmai. Spraudeņi kas vāzē, ja sadzinuši smukas saknes, tad nav iemesls neizaugt par smuku krūmu, bet augs ilgi. CIK sarežģīti.

Es dalu cerus....ātri un vienkārši.krūmi parasti pamatīgi saaug tā ka noteikti jaunos pieaugumus brīvi vat nodalīt.
stādi ....pofig kādā mēnesī. Augs. ··· Jāņogas: Jāņogu un upeņu krūmu ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
...anniņ!...ja man jāņogkrūms ir turpat 2m platumā...tad tava iesmiešana ir nevietā. Tāpat pavasaros krūms ir jāaprok, ar gadiem sanāks tie metri, ka nemetas! Savlaicīgi kārtīgi padarīts darbs dos rezultātu nākotnē! Negaidi ogas no krūma, kuru nerušina! Pusspaiņa bedrīte...kaķim jāsmejas!! Viss atkariigs no augsnes, ja vaaja - dari, kaa lazdars saka, ja maalzeme un augliiga, tad neiespringsti kaa annija005. Meesli visi labi pareizaas dozaas - gan kuuts, gan maaksliigie. Ogu kruumiem vairaak spied uz kaaliju saturoshajiem. Tagad veikalaa nopeerkami spec. maisiijumi ogulaajiem. ...ar pusspaiņa lieluma bedri būs gaužām trūcīgi. Vismaz metru platu; to grunti, ja mālaina vai ne reizi nearta, nekustināta vieta, pārvietot citur, iebērt irdenu melnzemi, kompostu, kādu dakšu satrūdējušus kūtslabumus, sauju ilgspēlējošos mākslīgos...Tad saknēm ir kur augt. Izroc bedri ,ieber tur kādu pusspaini komposta,tad iestādi,kārtīgi aplaisti.Mana četrgadīgā mazmeita šogad pati man iestādīja balto jāņogu, aug griezdamās,laikam viņai būs zaļie pirkstiņi. ··· Jāņogas: Kā pareizi iestādīt jāņogu ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
agraa pavasarii,kamer nebija lapu-pilnigi drossi to vareja... Tadag,kad lapotne saaugusi,un vel tik sauss,var aizniikt-neataugt. bet,ja laistisi-vari megginat! Tagad neriskētu aiztikt, pat ar liešanu ne. Apgrieztu vēlā rudenī, kad lapas jau nost. Un tad skatītos pavasarī, kas notiek. Naakoshgad martaa. ··· Jāņogas: Kā atjaunot vecu alpu jāņogu ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu