kukaiņi garšo?

Kādu sievieti pārsteidzis absolūti nesagatavotu maizes ceptuves “Lāči” veikala sortiments – starp dažādiem saldiem un sāļiem gardumiem kā jaunums lepni izcelti žāvēti circeņi, vēsta raidījums "Bez Tabu".Un vēl ar dažādām garšām, pat baltajā šokolādē. Vai tiešām Latvijā ko tādu drīkst tirgot un vai tie tiešām ir ēdami?” jautā viņa.ko domajat?edisiet?

Chris1986  8 3 nu, es nesaproptu, gaļēdājus - kāpēc viņi vienu gaļu ēd, bet citu neēd?. Kaut kādi morālistiskie principi? Bet, ja viņiem tādi būtu, tad vispār neslepkavotu nekādus mūsu mazākos brāļus un neēstu viņu . Nekādas loģikas

Epifanija  2 1 Vai tas būtu jau mūsu pašmāju piedāvātais sortiments uz izdzīvošanu? Protams, ka neēstu!

Epifanija  3   Kam tad jāpiepildās, klāj vaļā!

CoCoSan  1 7 Mēs jau nezinam ko ēdam. Drošvien maizē un riekstos šokolādē un kur tur vēl to kukaiņu cik uziet. Bet tīrradņa kukaiņus diezvai izvēlēšos pirkt par naudu 😅
Vēl jau mums zeme ir un klimats atļauj tradicionālu uzturu izaudzēt.

fargo  6 9 ir vēlme, lai uz zemes nebūtu vairāk par 500 miljoniem cilvēkiem un barot viņus ar proteīnu pastu, ko iegūst samaļot kukaiņus.
un ir daudz cilvēku, kas domā, ka tās ir t.s. sazvērestības teorijas.
pati elite ēdīs suši un uzdzers vīnu, plebejiem ir sagatavota prusaku pasta.

CoCoSan  2 4 500 miljoni nespēs sev vardi noķert vai kartupeli izrakt? Nopietni, parādījusies kāda jauna sintētika? Ko jūs lietojat?

neratni_stasti  1 9 bez maz vai jāaiziet pagaršot, paldies par reklāmu :D

LaskovijMerzavec  3 13 Taizemē un citās vietās ir ēsti gan tārpi, gan kukaiņi. Ar garšvielām - pat neatšķirsi, ko īsti ēd.

Un galugalā, kas tur ārkārtējs vai sevišks? Mēs pat nenojaušam, ko tik uz pasaules neapēd.

/... ps, suši nav nekāds tur izredzēto ēdiens, japānas fastfoods! .../

MrJones  3 6 CoCoSan, varbūt nav jēgas domāt KĀ mēs pie tā nonāksim, vnk. fakts ir tāds, ka šis ir VIENS NO globālistu (parazītu) mērķiem, varbūt kādam vēl "sazvērastības teorija" (tā ir viņu pašu problēma)...tāpat kā ar to "zaļo" kursu tak melns uz balta rakstīts līdz tādam un tādam gadam avioreisi jāsamazina teju līdz 0 . Lūdzu. Streiki, problēmas, problēmas, problēmas pilnīgi VISIEM....par apstākļiem vari neuztraukties, tie radīsies paši no sevis attiecīgajā brīdī!

Ljekainiitis  2 15 Mūsu asinsdesa pietiekami daudzām tautām būtu briesmu ēdiens :)

Sigvarts60  1 12 Ko var šausmināties? Kāda velna pēc man būtu jāpērk un jāgaršo kaut kas, ko es negribu ēst? Ja kādam garšo "Lāči" gatavotā produkcija, tad labu apetīti. Manis pēc viņi arī maizi varētu necept - neprot viņi to darīt, bet reklamējas pa visu pasauli.

DanaL    5 Man šermuļus izsauc, piemēram, nēģi.
Arīdzan austeres skaidrā prātā neēstu.
Bet citiem tak garšo. Lai ēd veseli!

Mavs_VivaForever  2 5 Viss ir galvā. Patiesībā pēc uzturvērtības tie circeņi ir vērtīgāki par karbonādi.
Un ja pasaules iedzīvotāju skaits turpinās pieaugt patreizējā dinamikā, tad pēc kādiem 20 gadiem no circeņiem nāksies pārtikt ne tikai ķīniešiem, bet arī pašu bāleliņiem.
Un mums pašiem ir daudz tādu produktu, kas lielai pasaules daļai liktu krist ģībonī - kaut vai tā pati pieminētā asinsdesa. Arī nēģi un butes, kas mums skaitās delikatese, daudzām tautām rada šoku, it sevišķi, kad viņiem pastāsta, no kā šīs zivis barojas. Bet vēži muslmaņiem vispār ir sātana iemiesojums. Da ko tur par vēžiem - tā pati cūkas karbonādīte ļoti daudz kur pasaulē ir "haram" vai "nekošerīga".

No personīgās pieredzes - jūrascūciņas ir visnotāl garšīgas, līdzīgas vistasa gaļai, tikai sīkstākas. Baloži ir tādi paši kā vistas, tikai gaļa tumša, kā liellopam. Bet fritēti skorpioni garšo pēc čipšiem :)

Kaskaade    3 Var kāds izstāstīt, kādēļ LV pēc 20smit gadiem būs jāēd kāpuri un sirseņi? Starpcitu, sirseņus eksportēsim? Klimata katastrofa mūsu platuma grādus tik ātri nepiebeigs. Katrā ziņā pat ne jaunāko oho lietotāju. Arī nukleārās katastrofas gadījumā neizdzīvos sirseņi, bet izdzīvos žurkas. Tad jau drīzāk varam paļauties uz žurku gaļu, nevis circeņiem.

rokons  1 1 Dabā tak tā ir ierīkots, ka vieni apēd otrus. To sauc par barības ķēdi. Ko katrs tajā iekļauj, tas paša ziņā.
Ir kam garšo pica, ir kam suši, varbūt ir arī tādi, kam garšo circeņi

janisb      Ceļojot āzijā ir ēsti dažādi, ļoti labi der pie alus, LV laikam gan nepirktu, kaltēta gaļa lētāk...

Mavs_VivaForever  1 3 Tāpēc, ka kukaiņi, kāpuri un visādi tarakāni vairojas ātrāk un efektīvāk kā cūkas karbonādīte, turklāt radot mazāku siltumnīcas efektu :) Tā vismaz populāri skaidro "zaļie".
Par tiem 20 gadiem - tas nav manis izdomāts cipars, kaut kur lasīju.
Problēma jau ir ne tikai iedzīvotāju skaita pieaugumā, bet arī globālā ēšanas paradumu izmaiņā.
Pirms 100 gadiem cilvēki bija pieticīgāki, "prastā tauta" gaļu galdā redzēja daudz retāk, kā šodien, pārtikas atkritumu nebija tik daudz kā šodien. Citiem vārdiem sakot - ēda daudz racionālāk. Tagad i iedzīvotāju skaits ir dramatiski pieaudzis, da i ēšanas paradumi mainījušie. Nerunāsim nemaz par rijīgajiem eiropiešiem un amurikāņiem, kas 20-30 % pārtikas izmet miskastē, bet arī pusotrs miljards ķīniešu un gandrīz tik pat daudz indiešu vairs negrib pārtikt no rīsu saujas.

Alisa      man noziedzīgs priekšlikums, aizklapēsim ķīnu un indiju uz atslēgu un ēdīsim kā agrāk.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu