Kur dabūt jūras kāpostus un asinis?

kāds zina kur dabūt šīs lietas? jūras kāpostus vnk parastus bez garšvielām un eļļas kā veikalos. asinis labāk svaigas bet var būt saldētas, var būt kunkuļos.

AivarsN      Kādreiz lopiņus kāva katrā mājā,bet tagad jau ne vairs kāds tura,ne kauj,jo ES noteikumi to neļauj. Ja nu vienīgi kādā lielā kautuvē vari ko sarunāt.

Frezija      Kaltētu lamināriju var dabūt aptiekā, bet asinis priekš kam?

kudala      asinis kautuvēs jāmeklē vai pie zemniekiem ,kuri paši šad tad nokauj pa cūcim. Vēl ir tāds hemoglobīna pulveris( kaltētas asinis pulverī) , firma Asante Rīgā tirgo.

Marija_Anna      Manīju centrāltirgū žāvētā veidā jūras kāpostus paciņās. Zivju paviljonā. Var garšīgi sagatavot.

puuuka      Aizbrauc uz MC 2,tur tie jūras kāposti ir visādos veidos,vari pat pasūtīt,lai atved svaigus,viņiem divreiz nedēļā svaigo jūras velšu piegāde.Runājot par asinīm es domāju,kad arī to tu vari tur pajautāt,varbūt arī var pasūtīt.Ja nē ,tad vienīgais variants ir sarunāt ar kādu laucinieku,kuram ir kādi kaujami lopiņi.

piladzoga  3 3 Asinis paprasi draudzenēm, lai mēnešreizes sakrāj.:D
Jūras kāposti pārdošanā ir visos lielveikalos.

piladzoga  1 2 Veikalā palūdz bez eļļas ,kur problēma?

skvo      Spriezot pec jautajuma butibas Tev ir problemas ar hemoglobinu vai mazasiniba? Nav jau tapec tudal jadzer asinis. Uztura lietojam - aknas, aknu produktus, svaigas bietes, ari biesu sula, hematogens noperkams aptieka pa 0,85 centi pacina (satur kaltetas versu asinis) Juras kaposti varetu but saistiba ar vairogdziedzera traucejumiem - pamazinats joda saturs organisma . Pavisam vienkarsi ar joda tikturu zimejam rikus uz rokas caur adu organisms uznems vajadzigo joda devu. Es nevaru tos kapostus ieksa dabut ne par kadu naudu (garso nenormali pretigi), reizi gada varu piespiest sevi kadu susi apest tas ari viss - zimeju vienkarsi rinkus uz rokas.

Līdzīgi jautājumi
Briseles kapostu marinesana (6 atbildes)Skabu kapostu zupa (22 atbildes)Skabetu kapostu recepte (10 atbildes)Ka lai izmanto kapostu? (11 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu