Sezama sēklas

Sezama sēklas - jautājumi un diskusijas

kunžut=sezama sēklas? (4)
Lūk, radās šāds jautājums, uz kuru, rokoties pa interneta dzīlēm neatradu viennozīmīgu atbildi. Man pašam jau nu šķiet, ka kunžut nav tas pats, kas sezama sēklas, bet daudzi avoti apgalvo pretējo... Arī Centrāltirgus garšvielu tirgotāju...
Kunžut nav sezama sēklas tik pat lielā mērā kā pomodoro nav tomāti, paprika nav saldie pipari, un šampanieti var izgatavot tikai Šampaņas reģionā. Viss atkarīgs no ģeogrāfiskās vietas. tulkoju no pacinjas: kunžuts (sezams) ir viengadiigs augs ar saldenu riekstu garshu un smarzhu, aug dienvidos. labakais sezams aug Indija. To izmanto japanju, austrumu, kjinieshu, korejieshu edienos - salatos, marinejumos, pie zivs un galjas, ar kunžutu rota konditorejas izstradajumus.
pirms lietoshanas ir ieteicams 1 min. apcept uz pannas.
pacinja vesta no regularas Kaukazas.
/izteiksmiigi paskatijas uz nazi, gudriitis, aga/
https://en.wiktionary.org/wiki/кунжут Kalks no kr. val. Kunžut tulkojumā latv valodā ir sezama sēklas. Izdevīgi pirkt Gemosā. No sezama sēklām var sezama pienu taisīt, pie nosacījuma, ja ir jaudīgs blenderis. Sezama piena gatavošanai sēklas nav jāapgrauzdē. Tessa labi visu izskaidroja par pielietojumu ēdienu gatavošanā. ··· Sezama sēklas: kunžut=sezama sēklas? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu