Grēki

Grēki - jautājumi un diskusijas

Vai pārmērīga ēšana ir izvirtība? (32)
Vismaz bībelē negausīga rīšana pieskaitīta nosodāmai rīcībai.........
Ar tiem resnuļiem ir tāpat,kā dzērājiem-atradīs 1000 iemeslu lai pierītos! Ne tikai Bībelē. Kas loģiski, jo tā ir kaitniecība pašam pret sevi. Jaut.autore tik neganta Vecgada pēdējā dienā ..:):):)
vai nu nav kam to galdu saklāt :):):)
vai arī viss apēsts Ziemassvētkos un tagad mēģina rast atbalstītājus iekš OHO ,ka rīt:):) ir kaitīgi un šonakt jāskatās tikai debesīs:):):)
Bet kādam tas varbūt ir vienīgais veids kā kompensēt trūkstošo mīlestību. Sevišķi tādi cilvēki esot kāri uz saldumiem. Atraidītam mīlētājam gan apetīte pavisam pazūd. Gadījuma nepiestrādā Welnesā? Un tagad copē klientus. Normāls cilvēks pārēsties nevar. Resnuļi vis biežāk ir cilvēki sirgstoši ar Cukura diabētu vai Bulēmiju. Ņirgāties par slimu cilvēku ir pēdējais ko drīkst darīt. Senos laikos kalsnās sievietes bija vai nu slimas vai prieka mājā nojātas. ··· Grēki: Vai pārmērīga ēšana ir... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
7 nāves grēki (18)
Septiņi nāves grēki kristietībā ir šādi: iekāre; negausība; mantkārība; slinkums; dusmas; skaudība; lepnība. Par nāves grēku tiek uzskatīts tāds grēks, kas noved pie dvēseles bojāejas. --- Kā to saprast - nāves? Ja...
7 - tas taads smukaaks ciipars. Visi naaves greeki ietilpst 3 lietaas - 1. kuutrums, 2. nenoviidiiba, 3. augstpraatiiba. Augoshaa seciibaa, augstpraatiiba - pats naaviigaakais greeks. Nepiedodami ( vareetu teikt - greeks ) ir apzinaati nogalinaat nevainiigu. Ssitie te sarkastiitie jautaajumaa ir meli !
Iekaare mums visiem ir no dabas , negausiiba ir visas civilizacijas dzineejs , sannemt atliidziibu par paveikto ir vairaak kaa normaali tikai ,
slinkums ir veel viens labs iemesls izdoamat labaakas lietas, tehniku kas atvieglo dziivi , dusmas ir atkal tikai normaala reakcija paari nodariijumam , skaudiiba kaa taada ir neitraala, ja netiek laisti darbaa sliktie pannemieni - nogalinaats , un apr lepniibu labak nebuutu vispaar piemineejis. Mees vissi ar daudz ko lepojamies savaa dziivee.
Taa kaa nefleite te :(
Nez kur par tām reinkarnācijām sagrābstīts, jo Bībelē par to nav ne vārda...:D Vienīgais grēks ir dzīvot nemīlot. Tas kurš mīl, nebūs lepns, dusmīgs, slinks, egoistisks negausis, rūpēsies par sevi, nedarot ļaunu citiem. Tas nozīmē, ka pilnībā paļaujoties šiem visiem cilvēkiem piemītošajiem impulsiem iestājas "garīga nāve" - vīrusam līdzīgs stāvoklis, kur vienīgā cilvēka dziņa ir bezjēdzīgs resursu patēriņš. ··· Grēki: 7 nāves grēki lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu