Diedzēti graudi

Diedzēti graudi - jautājumi un diskusijas

Kur iegādāties diedzētus graudus? (17)
Ir Rimi - rudzu, kviešu , auzu. Nav viņus Super Netto, nav Maximā. Kur vēl var atrast, drusku letāk nekā Rimi ? Zinu ka var pašam diedzēt, esot diezgan sarēžģīts process.
Kas te notiek...vienam gaļu izvāri,otram graudus izdiedzē...Kas būs nākamais?
Pat nemēģināšu stāstīt...
Tādus ekoloģisku graudus nebūs viegli atrast. Ja nu vienīgi kādā ekoloģiskajā saimniecībā. Lielražotāji labību pamatīgi pārmēslo,neskaitāmas reizes miglo ar pesticīdiem,bieži vien tieši pirms kulšanas ar Raundapu,lai zaļās nezāles nokalst. No tādiem graudiem nekāds veselīgais ēdiens nesanāks. Diedzēt vienkārši. Uz nakti aplej ar ūdeni,bet pēc tam plānā kārtiņā siltā vietā lai dīgst. Vai nu regulāri aprasina,vai ar kaut ko apsedz,lai neiekalst. nav taisniba,,,rimi redzeju mazas kastites kuras bija diedzetas seklas-daznedazadas.
man skiet ka nav sarezgiti pasai izdiedzet,,,regulari tikai jamaina udens.
kapec uzreiz mistkastnieki??? nu piedod,ka ari tadi cilveki un veikali pastav,,,
Diedzēti graudi nenormāli veselīgi. Aivars precīzi uzrakstīja kā darīt. Par ko viņam mīnuss? Diedzētie graudi nav mistkastnieku (superneto, maxima, u.c.) sortiments - ražošanas izmaksas palielas, realizācijas laiks mazs... ··· Diedzēti graudi: Kur iegādāties diedzētus... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu