Lāceņu ievārījums

Lāceņu ievārījumsKur nopirkt Latvijā vai kādā internetveikalā, kurš sūta uz Latviju?

Gjirts29  1   nu internetveikalos atradīsi džemu vai ievārijumu, amazon, ebay.. Bet no vietējiem dīleriem es šaubos.. Bērnībā ir ēsts, bet garšu neatceros vairs :(

Torpedo_Spoks  1   Par Lācenēm zinu tikai to, ka ar vienu tādu sen sen atpakaļ sagrēkoja viens vīrs un tai piedzima cilvēks ar lāča ausīm - mūsu tautas eposa varonis Lāčplēsis, kura vārdā tagad nosaukta viena svinamā diena, ordenis un alus, gan jau vēl kaut kas!

JurisK  1   Uzzini kaa taa zapte saucaas zviedriski vai norveegjiski. Nedomaaju, ka citur taadu taisa. Tur arii meklee. Norveegji pat viininju taisa ar laacenju ogu sulas piejaukumu.

dogville      Somijaa laacenes lieto visur,taapat,kaa Kanaadaa kljavlapu siirupu.Katru gadu pati tirguu iepeerku ogas un gatavoju ievaariijumu.Super gards!

JurisK      O jaa - Somijas laacenju likjieris - taa ir manta! Latvijaa ap mezhzemenju laiku ir arii laacenju laiks. Paklejot pa purviem un laacenes pielasiit - ij internetu nevajaga:)

dogville      ...veel somu shokolaades konfektes ar laaceneem...mmm,gardi.

Edg      Rudenī aizej uz purvu un salasi un savāri pati. Būs daudz labāka nekā veikalā pirktā un ar ķīmikju piebāztā. Man laukos pagrabā paluktiņa vēl vacie krājumi nav beigušies :) Tik nava laika iet lasīt jauniem krājumiem :( Citādi pie pankūkām izcils pasākums.

Ljekainiitis      Ko var ņemties. Pūres lāceņu zapte ir bijusi pašā parastākajā Rimi nopērkama. Ej & skaties. 1/2 litra burciņa kādus Ls 2.50 maksāja.

fabbiana      stokmanī, rimi, sky@more

kljuska      Prizmaa ir vienmeer

kljuska      Dominaa toch ,,, tur vienmeer ir

Selfija      Noteikti Stockmanā ir atrodama šī manta.;)

VIKTORS53  1   Ja meklē veikalu,tad neesi kulinārs,bet āksts!

inaralaima    1 Ja gribās īstu lāceņu ievārījumu ,tad jāvāra pašam.Zviedru un somu ievārījumam 80% ir piešauts ābolu beizenis.Sīkiem burtiņiem tas ir uzrakstīts uz etiķetes.Lācenes esmu lasījusi Limbažu pusē,citur nezinu. 2013-11-03

MaryClaire      Internetā nezinu, zemnieku tirdziņos ir īsts, bioloģiskais.
Maksā atbilstoši
2013-11-03

kalatura      Doma laukumā tirdziņā-paštaisītie. 2013-11-03

KnazeB      Skaties pie "Zelta zaptes". Viņiem gan padārgi, bet ir. Viņi ir sastopami Kalnciema tirdziņā, lielajos RIMI un citur. 2013-11-04

saimniece      Tu tikai nesadomājies manā pagrabā meklēt lāceņu ievārījumu! 2013-11-09

Afrinja      Rimi ir mūsu pašu letiņu ražojuma. 2013-11-24

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu