Zefīrs

Zefīrs - jautājumi un diskusijas

Vegāniski marshmallow Rīgā ??? (12)
Vai varat,lūdzu, padalīties informācijā,kur Rīgā iespējams iegādāties vegāniskus zefīrus vai tieši Marshmallow?
Vegānisms, nezināšanas un modes upuri. Pajautā sev kāpēc to dari?Vai to darīji, kad tev bija 5 gadi. Izanalizē savu ēdienkarti, ko labprāt ēdi bērnībā, bez uzspiešanas. Tas ēdiens ir tas kas tev dabiski paredzēts. Vai tava veselība ir vērta lai to sagandē, vai šī mode novedīs tevi pie laimes, labāks jau nekļūsi. Dievs vienādi mīl gan parastos, gan savādākos, nevajag muļķoties tikai tāpēc, ka kāds tev to iestāstījis vai uzrakstījis komerciālus rakstus un iespaidojis tevi. Tuvāk Dievam un iekšējai tīrībai vari nonākt ar mīlestību, vienkāršību, labestību, nevis ar absurdām darbībām. Darbības, rituāli ir svarīgi tikai tavam Ego, patiesai dvēseles tīrībai pietiks ar vienkāršību. Priekamei.., sorry:D druva, tu izplati melus un bīstamu filozoopiju! Vai līdzcietiiba ir absurdas darbības un rituāli? Kāpēc ir jākauj un jārij cita dzīvība, ja cilvēkam pietiek ar zaļbarību un viņš var uzņemt visus vitamīnus un minerālvielas ar augu valsts produktiem!
Vegānisms ir pasaules uzskats, nevis modes kaprīze.
Ja esi izvēlējusies būt vegāns tas ēd to ko daba tev sniedz. /www.youtube.com/watch?v=DJS2bGJrGoc - luudzu, zhelatiina vietaa var nopirkt agaru, esot Stocmanaa, Izraeelaa razhots pats labaakais! Kas meklee, tas atrod - internetaa, ja kas!:) agars noperkams gemosa. ··· Zefīrs: Vegāniski marshmallow Rīgā ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Dzērveņu zefīri (15)
dzērveņu zefīri ir garšīgi???
nav. IR!!!! Un ne tikai dzērveņu zefīrs, bet arī ķiršu zefīrs IR gašīgs..:) Garšīgi:) nav Nopērc un pagaršo ibio!!:)))Drīz prasīsi vai uz WC drīksti iet:))) ··· Zefīrs: Dzērveņu zefīri lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kaa ir marshmellow latviski? (6)
Kaa zinaams - tas ir augs, no kura sakneem ieguust taadu kaa zhelatiinu zefiira pagatavoshanai, ja kas - anglji un jenjkji taa sauc zefiiru. Laikam rozhu dzimtas, vai kaut kas uz to pusi. Wikipeedijaa atradu, bet tikai angliski. Latvijaa ...
Ārstniecības alteja (latīniski: Althaea officinalis). ? Domā mums LV jāsāk audzet?😆😉 un tirgot jeņķiem... Ārstniecības alteja jeb Althaea officinalis. Starp citu, Latvijā zefīrus gatavo no ābolu biezeņa. Man ir grāmata, kurā rakstīts, ka var kultivēt arī pie mums, tikai nelabvēlīgos apstākļos altejas var izsalt. ··· Zefīrs: Kaa ir marshmellow latviski? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu