Popkorns

Popkorns - jautājumi un diskusijas

Popkorns mikroviļņu krāsnī (8)
Kā pareizi cept popkornu mikroviļņos, lai nepaliek daudz neizsprāgušo? Kad pacepu ilgāk- tie sāk piedegt...
Ir taču tagad tie paciņās pērkamis:) Ieliec paciņu ua dažām min un gatavs:) Uz paciņas rakstīts līdz 5 min-es lieku uz 3,5 vai 4,drusciņ melni tomēr visi pārsprāguši... Nevis peec laika, bet dzirdes - kad vairs nav paukshkji, sleedz aaraa, gatavs!:) Ja cep pop weaver, tad to papīra iepakojumu vajag mazliet paburzīt, tā, lai graudi iekšā atdalās cits no cita. Sīkie tadā veidā iemanījušies cept tā, ka katrā reizē paliek kādi 4-5 neizsprāguši graudi. Un pareizi ir klausīties uz paukšķiem (JurisK jau teica), nevis paļauties uz taimeri, i nekas nepiedegs.:) Aha, es ar pēc dzirdes. Un ja tur beigās apakšā ir daži nesprāguši popkorna graudi, nav liela nelaime, labāk 10 neizsprāguši nekā visi piedeguši, kaut kā tā... ··· Popkorns: Popkorns mikroviļņu krāsnī lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Popkorna gatavošana (4)
Kā taisa popkornu? tb kurā brīdī liek sāli?
kad popkorns gatavs ,protams, saber traukaa, uzber smalko saali un uzliekot traukam vaaku, kaartiigi sakrata :) nee, nu var nekratiit, tikai tad saals buus vieniem maksimaali, citiem nemaz :D Mani uz popkornu uzaicinasi ???? ··· Popkorns: Popkorna gatavošana lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Popkorna ēdāji kino (52)
vai jums netraucē seansa laikā,ja blakus kāds sktubinās pa savu popkorna turzu?
Kamēr graužu savu un strebju Colu, tikmēr nē, pēc tam gan sāk uztraukt, ka man ir tukšs, bet vēl kādam ir... Besī ārā. Riebjas... Pretīgi... Un tas popkorns smird pēc plastmasas... Pat ļoti traucē. Tāpēc kinoteātrus neapmeklēju. traucē pamatīgi! ··· Popkorns: Popkorna ēdāji kino lasīt visu diskusiju (52 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu