Olas

Olas - jautājumi un diskusijas

Auto radio-audio sistēmas remonts (7)
Vai varat ieteikt, kur varētu noteikt kāpēc manam autiņam ik pa laikam ir traucējumi radio-audio sistēmā. Kur un pie kā var saremontēt?
https://www.youtube.com/watch?v=BO1bFDBNzVg
tur ir telefona nr
cd disk error = lazeris atdevis galus, jāmaina...
skan/neskan = aukstie lodējumi atskaņotājā vai bojāti vadi/pastiprinātājs
Jāstiepj atskaņotājs uz remontdarbnīcu, un jāmeklē kāds auto elektriķis...
es samekleetu kaadu kantori, kas tirgo lietotus radio, taadu passu nissan tiessi, un iesstepseleetu, paskatiitos tad kas un kaa. Lietots oem nissan radio vareeetu buut ap 50, pluss darbs kaadaa seetas vannjas kantorii 25. Otrs variants, nopirkst pilniigi jaunu, nu piwemeeram Pionneer , plug and play adapteri vadiem (normaali paardeveeji tirgo tos arii kopaa ar radio). Tad ieguutu pie reizes arii vissas modernaas fiichas , kaa BT , skannas kvalitaati, touchscreen, kuram arii back up kameru vari piesleegt, apple un android sasleegumu ar telafonu utt.Bet tas projekts izmaksas, hmm, ap 300 radio, normaals (min) , pluss darbs. Pluss , tos zog ari. Labrīt!
Ko nozīmē traucējumi? Un kas par auto?
Pati jau neremonteesi ? Taa kaa meklee vien servissu, kas to dariis.
A taa, varu "graamatu uzrakstiit" par....radio trauceejumiem. Un kaa to soveerst. Vajag?
··· Olas: Auto radio-audio sistēmas ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vājš signāls auto radio (8)
Sveiki!Kāds varētu ieteikt padomu,slikti uztver radio ,pilsētā daudzmaz,kā patālāk no pilsētas,tā ar traucējumiem,daudzas stacijas neuztver,maģis Sony,orģinālais bija izņemts jau ka pirku,šis ielikts,auto ir Audi A4 Avant ...
Izmest ārā!! 😃 Veco antenu miskastee, jaunu, kaut aftermerket, vietaa. Vadi, 12V lai ir pareizi piesleegti pastiprinaatajam , lai ir labas masas visurr. Un viss buus oki. Bet iespeejams, ka kautkur vienkaarssi antenes vadinnss ir paarluuzis sstekerii, taa kaa tas vispirms buutu jaapaarbauda, arii 12v lai ir pastiprinataajam....
Pat vari uzlikt "old school" - uz spaarna, ar vadu pa tiesso pie radio bez visaadiem pastiprinaataajiem, un skanes pat lloti ok.
Veel kas, silti iesaku neuzkkerties uz taam antenaam, ko pielipina iekspusee salonaa , pie stikla. Lai kaadas reklaamas vinni nestaastiitu. Esmu izmeegginajis kadas 10+ vadosso firmu antenas taadas, un vissa ir daudz ssvakaakas, kaa jebkura antena, kas ir uzstaadiita pareizi, bet arpusee autinnam.
Gan jau pats antenas pastiprinātājs, kas antenas kājā nomiris ar gadiem. veco amputee, nopeerk jaunu un uzstaada vietaa, it iipashi ja nav ruupniicas radio Iespējams orģinālam maģim bija radio antenas pastiprinātāja barošana, kas aizvietotājām nav(sakomutēta) ··· Olas: Vājš signāls auto radio lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Magnetola Android 2din sistēma 2818HD (1)
ko jus sakat par kiniesu Android 2din sistēma 2818HD Kadas atsauksmes, vai ir verts iegadaties?
par kkiniessiem - daargaa gala auto radio skan +/- ok. Leetie....nu skannas kvalitaate ir galiigi garaam, pluss neko jeedziigu radio neuztver.
Normaals 2 din maksaa ap 200, vismaz. Ja leetaaks, buus izmesta naudinna.
··· Olas: Magnetola Android 2din sistēma ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Tu domā no Japānā lietotajiem, 76–95MHz. uz Eiropā/LV lietotajiem 87.5–108 MHz? Var, pie jebkura jēdzīga elektroniķa, bet domājams nopirkt jaunu sanāks lētāk. Ja vien tas nav kāds aizvēsturisks aparāts, tad tā ir servisa funkcija, ko var (vajadzētu varēt!) veikt pat neizņemot un neatverot aparātu. Šis gan dažādiem modeļiem atšķiras. Jāsameklē instrukcijā, kuri taustiņi, kādā kombinācijā un kurā brīdī jāsaspiež. :). ja tas ir aftermarket auto radio, CD/DVD/BR playeris, muusdieniigs, tam settingos ir funkcija - izveeleeties region.(parasti EU vai USA )
Pats radio tuneris muusdienaas ir ....ships (piemeeram - TEF665X ), un to ja ir rokas, ar iemannaam , teoreetiski protams var paarlodet citu, bet cik tas izmaksaas? Un kur nnemt taadu tiessi, ko vajag tiessi tam radio ?
Leetak, aatraak ir nopirkt citu radio. Da kaut lietotu.
Un veel peedejais, arii tas ASV, vai Japaanas FM/AM tuneris uztver stacijas Latvijaa , gan ne vissas.
··· Olas: Kur var pārtaisīt auto radio ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Auto radio traucējumi lādējot mobilo no piepīpētāja (7)
Sveiki! Tiklīdz pieslēdzu auto aizpīpētājā mobilā telefona usb lādētāju un sāku lādēt telefonu, tajā laikā radio sāk niķoties- radio stacijas darbojas ar traucējumiem Ar ko sākt risināt šo problēmu- antenas maiņu ...
antenai nav masa, radio nav masa utt. Zemeejuma vadiem ir jaabuut labiem, trekniem, un salodeetiem. chargera un antenas frekvences parklajas. ir tadi nepardomati sai zinja modelji tehnikai? var mehinat novirzit antenu areji talak. Ja iespējams, tad izmanto lādētāja pieslēguma ligzdu, kura ir tālāk no paša radioaparāta. Ja tādas nav, tad var pats iebūvēt. Tas ir vieglāk un lētāk kā stumdīt antenu.
Vel var pamēğināt citu lādētāju. Iespējams tā lauks nepārklāsies ar radio.
Es arī par to ka slikta masa . Nomaini mobilā telefona USB lādētāju.
Man tā bija - pārjaucu gan radiovadus, gan arī antenu. Bez rezultātiem. Nomainīju lādētāju uz nedaudz jaudīgāku. Visas problēmas atrisinājās kā pašas no sevis.
··· Olas: Auto radio traucējumi ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
MP3 pievienošana CD auto magnetolai (11)
Autiņā stāv oriģinālā automagnetola kas ņem pretī tikai cd diskus vai viņu var uzlabot lai ņemtu pretī arī mp3?Likt citu negribās jo tad nestrādā displejs un pogas uz stūres.
Diskus mp3 formātā bez nopietnas iejaukšanās ar lodāmuru un iekšu pārtaisīšanas nesanāks. Lētāk būs nopirkt jaunu. Tādu kam pogas uz stūres arī strādā un spēlē mp3. Var pārtaisīt lai pieslēgtu ārējo mp3 spēlētaju, piemēram no telefonu:
http://lifehacker.com/5987818/easily-add-an-auxiliary-port-to-an-old-car-stereo-for-about-3
citi varianti:
http://www.instructables.com/id/Add-an-auxiliary-MP3Ipod-input-to-your-cars-st/
https://www.lifewire.com/adding-usb-to-your-car-stereo-4046364

ir arī lētas pārejas no ieliek kasetes vietā.
irt zeki kas usb izeju pielodē Piekrītu ´neko´ - sameklē labāk, ko nomainīt. Padoms paskaties kas Tev tieši ir par magn ražotājs un tad attiecīgi arī skaties ar iespējām pieslēgt lai vadiba būtu no stūres.
Skopa info kas ar auto un par kuriem gadiem runājam , bet spriežot pēc iespējām, diezgan pavecs modelis.
Varbūt vaina ir veidā kādā Tu diskus esi ierakstījis. ja tie Tev stāv ielikti mapē tad CD lasītājs nevar izvilkt mūziku no mapes, jābūt ir ka diskam muzika ir uzreiz lasāma (iekopēts pa tiešo)
Vienkāršāk pārkodēt mp3 uz wav un ierakstīt diskā. Bez labām zināšanām un mācēšanas lietot lodāmuru nekas nesanāks. ··· Olas: MP3 pievienošana CD auto ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
LG automagnetola pīkst (3)
Nedēļas divas atpakaļ tika nopirkta mazda 323 un tajā tika ievietota LG magnetola, kādu momentu viss bija labi līdz vakardienai kad magnetola vienreiz nopīkst apmēram 5 sekundēs. Nepatīkama skaņa, izslēdzot , ieslēdzot ...
Pamēģini izvilkt kaseti un atkārtoti ievietot to:) Vai tik tur nebūs nospiesta podziņa TA, tas vnk meklē ceļa info un nevar atrast. Iesleegshanas poga, iisi nospied 1-2 reizes. ··· Olas: LG automagnetola pīkst lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Auto magnetolas Bosch kods (4)
bosch magis no mercedes benz nav pin koda nezinu kur meklet, kādi ieteikumi?
Auto lietošanas instrukcijā. Ja auto ir baltā vēsture, tad tirgotājiem mēdz būt datu bāze ar kodiem.

Savulaik tā tiku pie pazaudēta Mondeo CD aparāta koda.
Auto lietošanas instrukcijā kods nav atrodams. Kodu ir jāatjauno. Es nopirku mašīnu INTERAUTO. Biju noņēmis akumulatora klemmes un strāvas padeve visam beidzās. Radio vairs neskanēja jo pin kods bija jāvada pa jaunu. Kodu nezināju un nekur dokumentos tas nav uzrādīts. Biju aizbraucis uz placi skatīt mašīnas un ienesu magnmetolu darbnīcā kas nodarbojas ar radioelektroniku. Man piecu min. laikā atjaunoja kodu. pierakstīju auto pases grāmatā ja kādreiz sanāk atvienot akumulatoru.Domāju to izdarīs katrā radio darbnīcā. Kods ir pasē , Yotobē reizēm ir redzams kur katrai automašīnai kods ir uzraksts salonā, visbiežāk cimdu nodalījumā... ··· Olas: Auto magnetolas Bosch kods lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Auto radio atkodēšana (4)
Lūdzu kādu adresīti kur varētu atkodēt auto radio....
Meedz buut ka orig.radio kodu var atrast bagaazniekaa - zem tepiķīša. Tur tiek (tika) ielīmētas lapiņas ar auto tehn.datiem un informāciju par to kas viņā ir iekšā. Negarantēju - bet tomēr apskaties. Ai jai jai. Tas nav smuki atkodeet radio. Viirus, kas ar taadaam lietaam nodarbojas, parasti zem kontroles tur viiri ar rokudzelzhiem kabataas.
Pat neskatoties uz to, ka aizkodeeties var pasham savas vecaas mashiinas radio.
Atkodeeshanas iespeejas ir atkariigas no radio vecuma un modelja. Vecajiem (10-15g)un prastajiem tas maxaa 10 LVL. Bet ar jaunajiem labaak iet "caur servisu".
Ir tāds brīnums kā Ford centrs...!Tur remontē "Ford" a/m,arī magnetolas (ja kas)!I-netā ir meklēšanas adresīte:GOOGLE.Tur var atrast šī centra adresi. ··· Olas: Auto radio atkodēšana lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Privātskolas (15)
Vai, lūdzu, kādam ir pieredze ar privātskolām? Padalieties, kā bērnam tur klājas? Kura no skolām varētu būt labākā?
savus bērnus nelaistu. Arī pati atteicos no darba, kad bija tāda iespēja. Direktrise pirmajās pārrunās paziņoja, ka skolniekiem jāliek labas atzīmes tāpēc vien, ka vecāki par to maksā. Kāda tur var būt attieksme pret mācībām? Bet iekšējās intrigas starp bērniem - tādas pašas kā valsts skolās, varbūt pat vēl asākas, jo notiek "mērīšanās" ar vecākiem. Pirms vairāk kā 10 gadiem 2 manas dzimtas puiši mācījās privātskolā Klasika. Domāju, ka tas viņus "savāca". Vidusskolā mazas klases - allaž esi redzams un dzirdams. visnotaļ pozitīva attieksme starp skoliekiem - nekādu mērīšanos ar papiņu maka biezumu nemanīju. ´Tomēr tas notiekti atkarīgs no klases, gluži tāpat kā jebkurā skolā. Kāds paziņa dabūja pastrādāt kristiešu privātskolā par vēstures skolotāju. Razultātā kļuva par rūdītu ateistu, jo tie kristīgie bērniņi vēstures faktus i netaisījās ņemt par pilnu, bet sliktas atzīmes arī likt nevar... Ja finanses atļauj, es noteikti ieteiktu izvēlēties starptautisku privātskolu, tas bērna personībai noteikti būs liels ieguvums. Mācībspēku attieksme pavisam atšķirīga, tāpat mācību metodika, pieeja, domāšanas attīstība. Mana mazmeita mācās privātskolā Ķekavā. Iespējas apgūt svešvalodas un citus priekšmetus krietni labākā līmenī kā parastā skolā.Tiesa, lēti nav. ··· Olas: Privātskolas lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu