Multivārāmais katls

Multivārāmais katls - jautājumi un diskusijas

Multi varamie katli (3)
Kur var nopirkt ar 3litri tilpumu multi vaaramo katlu un lēti?
Esmu dzirdējis ka 3X Maksimās esot, pats nesmu viņās bijis 100% apgalvot nevaru. Pirku Depo veikalā, 2016. septembrī, ļoti vienkāršu pamatā 6 programmas, 67 eiro. Tehnoleda veikalos arī ir, viss atkarīgs cik sarežģītu, kādas programmas vēlaties, no tā arī būs atkarīga cena. nah tev 3 litri?
ņem vērā ka tilpums parasti ir norādīts "līdz malām",tas ir rēķinies, ka produktus tu tur varēsi gatavot lielākoties līdz 2 - 2.5 litru tilpumam max.
··· Multivārāmais katls: Multi varamie katli lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kur iegādāties multivarkas Brand iekšējo katlu? (1)
Nopirku krievu multivarka Brand 3l, bet iekšejais katls-trauks jau nolietojies. Kur nopirkt atseviški iekšējo trauku? Salidzini.lv ir tikai redmond katlu iekšējie trauki, varbut der ari šim krievu katlam?
Jauna iekārta ~50 eiriki diezin vai atradīsi rezerves daļas letāk...
Pērkot krievu preces jārēķinās, ka viņas "remontu ņe podļežit"
··· Multivārāmais katls: Kur iegādāties multivarkas ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Multivārāmais katls (16)
Modernā laikmetā,modernas lietiņas.....ja atklāti,patīk visas tās mantiņas,kas atvieglo pie plīts tupēšanu,skatos tās reklāmas par tiem katliņiem,saliec,aiztaisi un gatavs! Doma,varbūt sev uzdāvināt? mīļās saimnieces un ...
To vajadzēja lietot līdz ´universālajam´ tarifam...:) Jā, ir labs.
Tā jau nu gluži nav, ka samet visus ingredientus, aiztaisi vāku un pēc laika - WAH! WAH! Bet ir minimums šmuces un maximāls prieks par garšīgu un veselīgu ēdienu.
Man ir philips katls-esmu sajūsmā; kāds tas filips? Ko viņš prot? Pastāstiet kārtīgi:) lūdzu:) Un kādi mīnusi? Cik vērtīgs ir šis ēdiens, kurš ilgi pēc pagatavošanas var "uzkavēties" siltumā? Kāds ir pārklājums? Tefals? ··· Multivārāmais katls: Multivārāmais katls lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu