Mikroviļņu krāsns

Mikroviļņu krāsns - jautājumi un diskusijas

Vai sildīt ēdienu mikroviļņu krāsnī? (31)
Veselīgāk ēst aukstu ēdienu vai mikrovilnī sildītu? Iet runa par gatavu ēdienu :)
princeses uz zirnja.. ja gribas siltu eedienu, mikrovilnim nav ne vainas.. ga gribas aukstu - var eest aukstu.. jeezinj, tas mikrovilnis garshu nemaina.. ja kaadam liekas ka Shausmiigi maina - neesat paaraak izlepushi?? :D Tad kad tev paika ar to mikrovilni ir iesildīta un no pečkas izņemta. Tur vairs nav nekā vairāk kā tikai vienīgi un tikai tas ko tu tur ieliki, tikai siltā veidā. Mikroviļņi ir tikai enerģijas veids ar kuru tu to visu sasildi (lūdzu atkārtot sākumskolas fizikas kursu). Nu gluži tāpat kā uz parastas plīts tikai izsildot vienlaicīgi visā apjomā.
A ja runā par kaitīgumu tad te visdrīzāk derētu palasīt kas tajā sildāmajā klimpā ir ielikts iekšā. Un tad tur gan visdrīzāk atradīsi visu mendeļējeva tabulu samaisītu kopā ar vairāk vai mazāk kaitīgām E piedevām. Tās rūpnieki liek uz nebēdu lai labi smaržo, garšo, glabājas un reizēm arī radītu atkarības. Gluži kā narkomāniem. Piemēram viena legāla viela kas rada produkta atkarību ir cinka dioksīds. Nav nekur aizliegta, nav arī E-viela. Sīkums bet patīkami kad ēdājam rodas tieksme uz kautkādu norteiktu cīsiņu marku, bizness kā nekā. Vai vēl piemēram maizes mīklai pieliek drusku vairāk vārāmo sāli. Arī sīkums, bet viena daļa sāls mīklā piesaista 9 daļas ūdens. Tad nu brīnāmies kad veikalā kukulīts tikpat liels kā senāk padomju laikos. Bet ar sodu uzpūsts un sastāvā ir 90% gaisa, bet svars ir tāds pats kā blīvākam izstrādājumam. Vēlviena ļļļļļoti veselībai noderīga viela - Nātrija glukomāts. Liek pie gaļas lai būtu sārta un sausajām-ātrajām zupām.
Tāpēc nevainosim mikrovilni visās mūsu kaitēs, bet labāk padomāsim ko ēdam :) Labu ēstgribu visiem.
"ēdiens nav dabūjams veselīgs vairs šodien" (c) Saulla. Informācijas avots - e-mistika.

Bez komentāriem.
Kolēģi, nu palasiet fizikas grāmatiņu, lai neizslausītos pēc Nezinīšiem. Gan sildīšana "uz plīts", gan mikroviļņu krāsnī ne ar ko neatšķiras - kā vienā, tā otrā gadījumā tiek izmantoti "viļņi", atšķirās tikai to frekvence. Edg izskaidroja pilnīgi pareizi:
gatavot ēst ar to nevar, bet uzsildīt var- tam ar tā ir domāta
··· Mikroviļņu krāsns: Vai sildīt ēdienu ... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Popkorns mikroviļņu krāsnī (8)
Kā pareizi cept popkornu mikroviļņos, lai nepaliek daudz neizsprāgušo? Kad pacepu ilgāk- tie sāk piedegt...
Ir taču tagad tie paciņās pērkamis:) Ieliec paciņu ua dažām min un gatavs:) Uz paciņas rakstīts līdz 5 min-es lieku uz 3,5 vai 4,drusciņ melni tomēr visi pārsprāguši... Nevis peec laika, bet dzirdes - kad vairs nav paukshkji, sleedz aaraa, gatavs!:) Ja cep pop weaver, tad to papīra iepakojumu vajag mazliet paburzīt, tā, lai graudi iekšā atdalās cits no cita. Sīkie tadā veidā iemanījušies cept tā, ka katrā reizē paliek kādi 4-5 neizsprāguši graudi. Un pareizi ir klausīties uz paukšķiem (JurisK jau teica), nevis paļauties uz taimeri, i nekas nepiedegs.:) Aha, es ar pēc dzirdes. Un ja tur beigās apakšā ir daži nesprāguši popkorna graudi, nav liela nelaime, labāk 10 neizsprāguši nekā visi piedeguši, kaut kā tā... ··· Mikroviļņu krāsns: Popkorns mikroviļņu krāsnī lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Mikroviļņu krāsns izvēle (6)
Vēlos iegādātioes jaunu mikroviļņu krāsni.Vai kādam tās lietotājam ir pieredze ,kādi nosacījumi būtu jāievēro iepērkoties ,uz kādiem kvalitātes parametriem skatīties.Kāds ražojums būtu vēlams.Veikalos darbinieki ...
Nesen te pati prašņāju pēc padoma.Beigās nopirku ElektoluX ar grillu,karstā gaisa konv.,un visiem citiem programmu pričendāliem. Sensora pogas. Nesūdzos! Nenomira pat tad kad aukšējā kaimiņiene manu virtuvi applūdinot salēja krāsniņā ūdeni ;) noperc pa leeto taadu ko nebus zhel izmest aaraa, ja kas nepatiks. skaties vai patiik dizains. skaties lai ir iebuvets grills.

(taa riikotos es, ja nonaktu lidz shitamaas perversitaates pirkshanai)
...iesaku neņemt mazāku par 900W...pārējie navaroti pēc paša ieskatiem. grilam jaabuut. Tagad Alfas RIMI ~ Ls 40),- normaals modelis, laba cena. man labi, man ir Philips Wirpul mikrene, kurai jau ir kaadi 10 gadi.. nereizi nau ne pievilusi, ne luuzusi.. vispaar nekaadu probleemu..! Esmu ljoti apmierinaac un ja man tagat buutu japeerk jauna, tad viennozimiigi izveletos Phlilips vai Elektrolux, no Elektrolux ieriices man arii kalpo jau gadu gadiem un nau nu nevienas pashas suudziibas... ··· Mikroviļņu krāsns: Mikroviļņu krāsns izvēle lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu