Liepziedi

Liepziedi - jautājumi un diskusijas

Liepziedu tēja (13)
Laikam liepziedu vākšana jau ir nokavēts vilciens? Vismaz Rīgā jau noziedējuši. Varbūt tālāk uz ziemeļiem vēl zied? Valmierā, Limbažos?
Labak liepziedus Rigaa nelasit,ja kads grib aiziet atrak pie Dieviem tad var lasit drosi,jo manuprat pilsetas liepziedos ir visa mendelejeva tabula,neskaitot automasinu dumus? Vismaz par nedēļu nokavēts, šogad viss agrāk. Liepziedus, cik atceros, vienmeer lasiijaam juulijaa. Galvenais atrast liepu taalu no lielceljiem. Pashaa laikaa,vismaz Maarupee... Limbažu pusē liepas tagad zied pilnā sparā, tā ka noteikti vēl var pagūt izveidot ziemas krājumus. ··· Liepziedi: Liepziedu tēja lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Liepziedi - kur nopirkt veselus liepziedus? (10)
Kāds man varētu pateikt priekšā, kur var nopirkt liepziedus?:) Tādus, kas nebūtu pavisam sadrumstaloti, kaltēti veselā veidā.
Centraalajaa tirguu! Vai kaados tirdzinjos, kur tirgojas cilveeki no provinces. Centrāltirgū pašā sākumā,kādi 10metri no tuneļa-vesela nojume! Viol, tak visas aptiekas pillas ar tējām. Tā kā liepziedi satur miecvielas, tad labāk tās no ziediem ārā dabūt ja viņi ir sasmalcinātā veidā.:) Parunājies ar kādu kaimiņtanti, gan jau kādai būs.:) ··· Liepziedi: Liepziedi - kur nopirkt veselus ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu