Kopenhāgena

Kopenhāgena - jautājumi un diskusijas

Selgas cepumi Kopenhāgenā (9)
Sveiki, velejos uzzinaat, varbuut kaads(a) zin, kur Kopenhagena var iegadaties Selgas cepumus??
Nu, Tu gan jociņš.. :)) palūdz, lai no LV atsūta pa pastu. :)) Es draudzenei sūtīju gan konfektes, gan zāles.. :))) Varēsi grauzt ausis kustinādams. Dānija diez vai ir tā valsts, kurā Latvijas preču pieprasījums varētu nest piegādātājam peļņu. Pārsvarā no Latvijas tur ir studenti, jaunieši un tie jau diezgaan viegli pielāgojas vietējiem ēšanas paradumiem... Biju ļoti lielā tirzniecības centrā, kur pirmajā stāvā pārtikas lielveikals. Latvijas preces nekur neredzēju, pilnīgi nekādas . Biju arī mazākos pārtikas veikalos, neko no mūsu ražotā neredzēju. tur nav krievu veikali ?? Nnujorkaa , krievu veikalos , ir daudz Lavvijas razzoto produktu.Saakot no vissvisaada letinnu alkohola, konccaam, beidzot ar..kreejumu , sieru utt
Taa kaa meklee tik krievu rajonu, krievu veikalus.
http://www.yelp.com/search?find_desc=Russian+Food+Store&find_loc=K%C3%B8benhavn ··· Kopenhāgena: Selgas cepumi Kopenhāgenā lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Viesnīca Kopenhāgenā (12)
Mīļās meitenes un godātie puisieši- dodos (dodamies) uz Kopenhāgenu pa Lieldienām. Šobrīd neesmu vēl rezervējis viesnīcu- vai varat no savas pieredzes ko ieteikt, puslīdz labu un samērīgu cenās viesnīcu. Paldies.
Dzīvojām uz kuģīša kanālā pašā vecpilsētas centrā, bija stilīgi, fanīgi un lēti. Dzērām vīniņu uz klāja un skatījāmies, kā lejā vadā tūristu grupas ! Par cenām nepateikšu, bet kādreiz tā saucās SAS, pašā centrā netālu no Tivoli. Labākā fīča tur ir baseins uz jumta. Ķipa sāc peldēt sitltā ūdenī vēl telpāš, bet var izpeldēt ari laukā uz jumta. Eksotikas cienītājiem būs labi. Cenas visā kopenē tomēr kā jau skandināviem - kosmiskas(mūsu izpratnē) Sarkano lukturu rajons pie stacijas - papilnam normālu viesnīcu, ja nav psiholoģisku pseidoproblēmu ar pasaules uztveri. Nu un tumšākā laikā tur visādi dīvaiņi mēdz pa ielām pārvietoties. Cenas manuprāt draudzīgas, pilnīgi noteikti ne tās, ko sauc par "skandināviskajām". booking.com - gan jau kaadas 100 izmetiis, no kaa vareesi izveeleeties. Esmu jau piemirsusi, bet šķiet tas bij Nebo hotel. Bet var arī paskatīt Omena hotel.
Un jā, caur booking.com, tā būs lētāk.
··· Kopenhāgena: Viesnīca Kopenhāgenā lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Nevar, tikai ar dāņu naudu. man liekas, ka lidostaaa tieshi var ja atminja nevilj, tad nee var gan Visur normālās valstīs norēķinās ar kartēm. Tā ka pēc cūciņas sasišanas naudiņu aizness uz banku lai iedod maksājumu karti. ··· Kopenhāgena: Vai Kopenhagen lidostā var ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu