Kafijas pupiņas

Kafijas pupiņas - jautājumi un diskusijas

Labas un garšīgas kafijas pupiņas. (15)
Esmu atkal garšīgu kafijas pupiņu meklējumos. Pēdejais mans favorīts bija Nilsson. Ko vēl varat ieteikt no savas pieredzes?
Aparāti - vai nu tas, kas pats maļ un pēc tam izdod tasīti vai arī mal pats ar dzirnaviņām un tad kaut krūzītē uzlej.

Pupiņas - žēl, ka augstāk gandrīz nav pielietojamas informācijas, mani interesētu, kurā Rīgas kafijpupiņu veikalā ir tāds apgrozījums, ka vismaz reizi dienā ir attaisīts jauns maiss ar svaigu grauzdējumu. Līdz šim sanācis iepirkties tikai tādos, kur pupiņas stendos stāv "mēnešiem", attiecīgi, kāds tur vairs aromāts u.c. fīčas.

Nu jau ilgāku laiku vedu savām vajadzībām standarta vakuumpakas no ārzemēm, bet gribas tomēr pirkt te uz vietas bez satraukuma par kūdru.
Svaigi grauzdēta "Andrito" + labs aparāts... b Domāju, ka jebkurš profesionālai lietošanai paredzēts kafijas aparāts būs labs.... ir bijusi pieredze vienu un to pašu kafiju gatavot dažādos aparātos, atšķirība , kā diena pret nakti.... Varu ieteikt Taylors kafiju! Gan aromāts ,gan garša ir superīga! Pats to lietoju jau daudzus gadus (6 un 7 grauzd. pak.) pērku sveramās, patīk dažādība, šodien nopirku Indonesia Sulawesi Toraja, no lētākām garšo Guatemala Genuine Antigua. ··· Kafijas pupiņas: Labas un garšīgas kafijas ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu