Alus

Alus - jautājumi un diskusijas

Bonus malus klases (16)
Kad valstij no cilvēka jādabū nauda, tad viss notiek tik operatīvi un automātiski! Bet pamēģiniet kaut ko dabūt no valsts atpakaļ! :)) Uzreiz atgriežamies akmens laikmetā....papīri, rindas un birokrātu garlaikotās sejas. To ...
Un kas tad tas ir? .
kopš kura laika apdrošināšanas kompānija ir valsts ???????
MALUS – apdrošināšanas riska palielinājums.
BONUS – apdrošināšanas riska samazinājums. Šito izmantojumu, pierādot vīram, ka viņš regulāri pārmaksā par polisēm - šim kaukāds aģents kompostrē ausis, ka pie viņa esot vislētak.
Ja mācēsiet braukt, tad jums tā bonus-malus klase būs kāda 9-11 ... un nav ko stresot, paši vainīgi, ja braukt nemākiet :) .

Nevajag - nu tak nomaini šito uzvārdu, tāpēc jau tev neviens neko nedod, ka nevajag ;)
··· Alus: Bonus malus klases lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Alus ir kaitīgs,vai arī nav ? (33)
Tikai ar personīgu pieredzi .
derevnja, tas ko dzēra bija dabīgs produkts, bet šodien veikalos - sintētisks Sen senos laikos....kad vajadzeja noturigu frizuru un matu putas nebija...ar alu sazieķēja matus ..un baigi labi turèja frizūru... un pec izmazgāšanas ..baigi labi kupli mati bija...tātad nav kaitigs...
No personīgās pieredzes...
Tas alus kādu vārīja lauku mājās no miezīša- paša audzēta, paša diedzēta, paša malta, ozola mucā turēta noteikti bija labs. Un dzēra ne jau ikdienā, bet svētkos. Matiem un ādai ir dikti labs. Iespējams, ka dzīvais alus ir labs. Nesaprotu stiprināto alu. Manas vecmātes mājās tādu ( 2. ols ar cukuru) deva dzert tikai pļēguriem, paši nedzēra.
Kādos daudzumos tiek dzerts alus? Ja iedzer 1 litru dienā tad nekas slikts nebūs. Turpretī ja piesūcas kā tādi odi kamēr sāk čurāt biksēs un paliek par mērkaķiem tad neredzu neko labu. Vēl nesaprotu nosaukumu alum -Velns. Dzersi alu Velns čortiķi sāks rādīties vai pats par čortu pārvēŗtīsies?
Alus tā ir rūgta zupa un nekas vairāk.... Alus glāze palīdz, ja kuņģis nestrādā. Ir vēl dzirdēts viedoklis, ka alus vīriešus padara sievišķīgus un sievietes vīrišķīgas. ··· Alus: Alus ir kaitīgs,vai arī nav ? lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Ko teiksiet, alus nīdēji? (37)
Šorīt ņēmos ar dārza darbiem. Kā tas mēdz būt fiziski strādājot, sāk slāpes māk. Rodas izvēle, ko dzert, lai viņas mazinātu un nesvīstu. Bode blakus, paņēmu gaišo alutiņu. Viņa gan pusizdzerta palikās, bet slāpes ...
pazistu virieti,kurs lieto alu-biezi un lielos kvantumos,,,
bail uz cilveku skatities-veders lidz celiem,pupi karajas,elss un puss,,,
brrrrr,,,
Es arī nesaprotu kur alū tas kaifs? Rūgta zupa un briesmīgi smird..... Laikam neesmu riktīgs latvietis... Alus ir labs,
Iedzert nav grūt,
Dzērājam nevajag pļēguram būt!;)))
Visītis tomēr zolīdāk. Alu tikai bomžiki dzer. Slāpes vislabāk remdē tēja. Arī ūdens.
Ar alus dzeršanu šim nolūkam aizbildinās dzērāji/ iedzērāji.
··· Alus: Ko teiksiet, alus nīdēji? lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Kāpēc Latvijā nevar nopirkt alu ar maziem alk % (15)
Tagad dzeru alu un kāpēc nevarētu uztaisīt alus padzērienu ar 2%? Tie bezalkoholiskie ali nav dzerami. Zviedrijas variants man tīri labi patika, kur bija tāda iespēja. Vismaz Rimi varēja imprtēt to alu. Man vismaz nezinu kā ...
Var nopirkt. Skajā, šķiet Prizmā ar un visticamāk arī "alus tirgos" kur ir 250 dažādi. Jāmeklē un izvēle nav liela, bet tas loģiski jo pieprasījuma tāda šeit nav. Vasarā procesam vari šķaidīt sausu baltvīnu ar kvalitatīvu minerālūdeni - ledus, citrons klāt - būs 10x labāks produkts par to pasterizēto mēslu kurš var siltumā 2 gadus stāvēt nebojājoties. Piebalgas sencis ir tuvāks tam "īstajam" sencim.
Šoferēšanai švakie ali ir pieejami dažādi radleri, bet arī jāuzmanās - kaut kādi bija 4%., bet visumā 2,5~3%.
Nesaprotu, kāpēc tagad visi pudeļu ali ir gāzēti kā tādiem bērniem domāti. Gāzē, lai noslēptu slikto garšu, kas rodas no ķīmijas, ko lieto termiņa paildzināšanai. Padumju laikā neviens alus nebija gāzēts un garšoja pēc alus. Tagad, ja grib negāzētu alu, tad jāiet uz kafejnīcu, kur pilda no mucas ..."narko biznes turas uz narkotiķiem"-(šamajiem "limonāde"neinteresē)...! : ) noperc Brengula alu un uzlej udeni tad tev ari sanaks tas pats suds kas zvidrija ! alum istam ir jabut nefiltretam un vismaz 4 alho ! parejie nav alus bet alus dzerieni ··· Alus: Kāpēc Latvijā nevar nopirkt ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu