Kefīrs
Kāds varētu ieteikt kādu kefīra recepti?Babuška gugle met virsū tikai kefīra pankūkas un plāceņus , bet man interesē kā pašu kefīru taisa , kādas sastāvdaļas tur tiek lietotas utt...
anis 4 Ierauj vienu balto(pienu) un nāks atklāsme... Mājas līmenī kā ieraugu varētu lietot svaigu pirkto kefīru. Bet guglei prasi skābpiena produktus.
Julianna 4 9 Nopērc no bioloģiskā zemnieka 3litru svaiga piena. Turi istabas temperatūrā. Trešajā dienā pienskābes baktērijas Tev sagatavos vislabāko kefīru uz zemeslodes.
studentka 2 Ko tu tur esi tai googlē meklējis. Ievafi mājās raudzēts kefīrs un izmegīs tev receptes
Lovetta
3
https://www.youtube.com/watch?v=NkdtZUozmcE
youtube ir kā māte - jautā ko gribi, visu māk uztaisīt un izdarīt. Gan kā marinēt rolmopšus, gan kā izbaudīt orgasmu, gan kā salabot protēžu šarnīrus ( kas ellē ta tāds?)
elsa 1 3 l lauku piena uzkarsē līdz vārīšanas temp. (neuzvārot), atdzesē, klāt liek iepakojumu bezpiedevu jogurtu un pēc 12 h ir kefīrs. Es gan virsējo daļu krejoju nost, to izmanto salātiem krējuma vietā.
Ljekainiitis 9 Julian - rūgušpiens gan nav gluži tas pats, kas kefīrs :)
Julianna 1 2 Ļekainīti! Tiesa kas tiesa. Gomoseks no normāla vīrieša arī atšķiras, kaut orgāni tie paši. Atvaino, ja rupji izsakos.
joens 6 Katru no skābpiena produktiem (to ir visai daudz, ne visi Latvijā tiek tirgoti, kefīru lielākajā daļā zemeslodes nemaz nepazīst) ražo savas baktērijas. No parasta lauku piena ar raudzēšanu var dabūt tikai rūgušpienu (arī laba lieta), ne kefīru.
anis
3
Ja grib lai būtu konkrētais produkts-jārada attiecīgajām baktērijām optimālie apstākļi,kavējot citas.
Reiz zināmā piensaimniecībā saregulēju dzesētāju par niknu un brīnījos,kādēļ rūgušpiens pēc suņa. Pat biezpiens bija ne visai. Tad,palasījies grāmatu,sapratu ka arī pārdzesējot pienu,tas paliek"nedzīvs"-iet bojā parastā mikrobioloģiskā vide un sāk darboties "ienācēji"un citas minoritātes...
AivarsN 8 4 Vispār jau skābpiena produkti satur dzīvās, vai beigtās baktērijas un to dzīvības funkciju blakusproduktus. Vai tas radies dabīgas rūgšanas procesā, vai pievienojot kādas īpašas tīrkultūras baktērijas, atšķiras jau tikai garša un konsistence. No tā viedokļa, visveselīgāk būtu dzert tikko slauktu pienu, kurā vēl saglabājušies visi vitamīni un nav paspējušas ieperināties baktērijas. Iespējams tieši tāpēc, tā saucamajās attīstītajās valstīs, tāda ekstra kā svaigs piens, ir aizliegts pārdot ar likumu.
_Krasula_ 1 Nesaprotu kāda mārrutka dēļ vajadzētu pašam gatavot kefīru. Saprastu vēl sieru vai vismaz biezpienu Ir pieejams lēts piens vairumā? Bez piena nu nekādi un kefīrs sēklai ari būs vajadzīgs. Bet varbūt autors labāk gribētu rūpēties par kādu dzīvnieciņu?-teiksim, Tibetas piena sēni. Pienu vajadzēs katru dienu, toties mājās gaidīs draugs ar raudzētu dzērienu.
dabasmiilis
1
Tādēļ ,ka esmu pārāk normāls... ;)
Un mārrutkus arī grasos audzēt...
09:55, Nemaz jau tā jutube nav tik zinoša ,kā varētu šķist! Reiz es viņai jautāju par ātrāku teleportācijas ierīci[vecā pārāk lēna] , viņa klusēja.
Es savlaicīgi interesējos par receptēm, kad būs gotiņa ,tad būs siena laiks ,nebūs laika meklēt receptes.
Bet varbūt no tā ellīgā interneta būšu atteicies! Es visu daru savlaicīgi , nepatīk steiga un skriešana ar galvu sienā.
Es tā kā zāles faktiski nelietoju , man vienīgās zāles ir gaļas zupas un kefīrs, tādēļ arī interesējos ,kas tajās manās zālēs ir pa brīnuma sastāvdaļām un kā tās zāles ražot pašam, nevis atbalstīt veikalnieku biznesu.
PALDIES visiem par ieteikumiem , iešu papētīt tuvāk!
miers2 Kefīru taisa ar atbilstošu ieraugu, ko varbūt var vienkārši nopirkt arī prātā prasts laucinieks, bet tā uz fikso sanāks tikai rūgušpiens un samazgas (suliņas) , ja vien tas dabīgais piens nebūs par daudz sterils
studentka 3 Aivar-patiesībā cilvēks kā tāds ir baktēriju dzīves blakusprodukts, jo pieauguša cilvēka zarnu traktā baktērijas skaita ziņā daudzkārt pārsniedz šūnu skaitu organismā. Un tas, kādas baktērijas zarnās savairojušās, patiesībā nosaka ļoti daudz ko-sākot no fiziskās labsajūtas, līdz psihiskai, tās var ietekmēt pat to vai cilvēkam nosliece uz depresiju. Ar siltu pienu tu vēl vairāk uzņemsi baktērijas, jo piens ir zīdaiņu un dzīvnieku mazuļu barība un tā uzdevums ir zarnu miklofloras-tas ir baktēriju-vairošana un audzēšana. Pie tam pienā ir ne tikai baktērijas, bet arī to barības bāze-laktoze jeb piena cukurs un viss tas barošanās/vairošanās process notiek kuņģī un zarnās. Tāpēc bieži no piena pūšas vēders. Skābpiena produktos laktoze jau ir "apēsta" un zarnās nonāk "tīras" baktērijas, kas palīdzēs "apēst" citu produktu cukurus, tādus kā ciete dārzeņos un graudu produktos vai fruktoze augļos
dabasmiilis 2 Nesen dzirdēju hipotēzi ,ka iespējams pie visiem trombiem ,insultiem un sirdstriekām vainīgi varētu būt iekšās dzīvojošie radījumi, kas pārvietojoties sačakarē asinsvadus.