Cepti kartupeļi

Cepti kartupeļi - jautājumi un diskusijas

Cepti kartupeļi kā "Lido". (22)
Kāds varbūt zina, kā var izcept kartupeļus, lai tie būtu tieši tādi, kā "Lido" ? Kādā eļļā vai taukos jācep ? Varbūt pannas materiālam un uzkarsēšanai ir nozīme ? Uz gāzes liesmas vai elektriskās virsmas ? Šķirnes ? Sāli pievienot beigās ?...
Bože uposi! Kāds vēl jūsmo par Lido produkciju! Tur jāmācās, lai tā apdurītu cilvēku.Sākotnēji šķiet, vai kur garšīgi, bet ēdieni tukši. Pēc stundas pēc Lido gribās ēst, bet vēl pēc stundas sākas mežonīga ižoga(dedzināšana)+ vēl cenniks, kurš neatbilst tai ķīmijai. Ruterfords vienkārši nav ticis normālas saimnieces rokās, uzķērās uz Lido pseido udočkas. Nebrīnīšos ,ja cep vecā eļļā vai augu tauku maisījumos ,pa virsu uzkaisot e-vielas.


Bet lai vai kā , nav nekā garšīgāka par ēdienu pagatavotu uz malkas plīts!
https://www.delfi.lv/tasty/praktiski-padomi/knifs-ka-izcept-kartupelus-kas-garso-ka-lido-baudamie.d?
id=51050265

ātrāk būs tā:
https://grandbazaarsa.co.za/product/totally-home-chip-fryer/
Savā jaunībā diezgan patrennējos šajā jomā! Jāsagriež strēmelēs, jāuzkarsē panna un jāizkausē sviests, tā, lai sāk čurkstēt, ber virsū kartupeļus, pēc pirmās apgriešanas uzber sasmalcinātus sipolus, man, vismaz, tā labāk garšo. Un nonem ´´plika´´ kartupeļa piegaršu. Ar vāku ātrāk, bet tad var izšķīst. Jāpagroza diezgan bieži, neļaujot piedegt. Vispār tas ir pieredzes jautājums, bet tai pašā laikā pats vienkāršākais ēdiens. Var arī ar eļļu, arahīsa eļļa - mēli norīsi! Laba ari kokosriekstu eļļa. Cūku tauki -ideaļņiks! Jā, ja liek klāt sipolus, sāls vairāk jāuzber. Jā, piemirsu -jo sausāki būs sagrieztie kartupeļi, jo kraukšķīgāki izceptie. ··· Cepti kartupeļi: Cepti kartupeļi kā "Lido". lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu